PostHeaderIcon Święta tuż, tuż...

17 i 18 grudnia naszą bibliotekę odwiedzili uczniowie klasy Ia i Ib ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Na początku naszego spotkania pierwszaki wysłuchały głośno przeczytanego opowiadania Świąteczny kotek z książki pt. Mikołajkowe historyjki. Następnie z zaciekawieniem obejrzały i wysłuchały prezentacji multimedialnej o zwyczajach i tradycjach bożonarodzeniowych oraz zobaczyły krótki filmik o życiu Świętego Mikołaja. Po prezentacji przeszliśmy do wykonania ozdób świątecznych: udekorowania dzwoneczków na choinkę oraz smacznych pierników. Podczas zajęć wspólnie zaśpiewaliśmy świąteczną piosenkę pn. Hej kolęda, kolęda. Dzieci świetnie poradziły sobie z tekstem utworu, szybko zapamiętały słowa. Spotkanie odbyło się w miłej, świątecznej atmosferze.

Dziękujemy za odwiedziny i życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Młodszy bibliotekarz Aleksandra Sowa