PostHeaderIcon Oczami duszy mojej - biblioteczne spotkanie z poezją

W dniu 6 marca odbyło się w naszej bibliotece spotkanie autorskie z początkującą poetką Moniką Nowakowską-Ryk. Rozpoczęło ono cykl pn. Szufladom mówimy nie!.

Autorka tomiku pt. Oczami duszy mojej opowiedziała nam o swoim życiu i twórczości. Wspólne czytanie wierszy wprowadziło nas w bardzo nostalgiczny nastrój. Zebrani goście z dużym zainteresowaniem przysłuchiwali się strofom, w których każdy mógł odnaleźć własne przeżycia i doświadczenia. Było to bardzo miłe i niezapomniane spotkanie oraz wspaniała okazja do złożenia zebranym Paniom serdecznych życzeń z okazji Dnia Kobiet. Na zakończenie Panie zostały zaproszone do świetlicy w Biesiekierzu na uroczysty poczęstunek przygotowany przez sołtysa, radę sołecką i radnych.