PostHeaderIcon Przedszkolne spotkania z pisarzami cd...

We wtorek - 17 marca naszą bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z młodszej grupy Przedszkola w Biesiekierzu.

Celem tego spotkania były wiosenne zabawy literackie. Dzieci wysłuchały wiersza Agnieszki Frączek Zielono mi, wykonały poranną gimnastykę z Dniami tygodnia, odgadywały zagadki o ptakach, które przylatują do nas wiosną. Obejrzały krótką prezentację o oznakach wiosny, które już możemy sami dostrzec. Miały również okazję zaśpiewać rap dla przedszkolaków pt. Cztery pory roku. Poznały także piękną wiosenną piosenkę. Po wesołych, ruchowych zabawach przy muzyce nadszedł czas na wykonanie pracy plastycznej: kolorowego pawia z papieru. Pozostały czas wykorzystaliśmy na zaprezentowanie magicznej książki Naciśnij mnie oraz zabawy. Serdecznie pozdrawiamy naszych małych milusińskich i dziękujemy im za wspólną zabawę :-)

Starszy bibliotekarz Renata Łowiecka