PostHeaderIcon Tydzień czytania klasyki :-)

Drodzy Państwo, już 2 kwietnia będziemy obchodzić kolejny Międzynarodowy Dzień Książki Dla Dzieci. W związku z tym jakże ważnym świętem, ogłaszamy TYDZIEŃ CZYTANIA KLASYKI. Zachęcamy do tego, aby w tym okresie czytać Milusińskim bajki naszego dzieciństwa. Nie pozwólmy, aby świat wirtualny zabił wyobraźnię naszych dzieci. Prosimy przypomnieć sobie, jak wiele radości wprowadzały w Państwa życie bajki i baśnie. Myślimy, że wiele osób uśmiechnie się na samo wspomnienie... Zapraszamy do biblioteki po cudowne książki. Zachęcamy Państwa do wspólnej podróży ze swoimi pociechami po świecie gdzie dobro zawsze zwycięża, a ponadczasowe wartości i postawy pokazują co tak naprawdę jest ważne w życiu.

2 kwietnia od samego rana do wieczora będziemy czytać w naszej bibliotece cudowne polskie bajki i baśnie. Z tej okazji będzie można również obejrzeć wystawkę książek-zabawek. Serdecznie zapraszamy!

Z bibliotekarskim Do Poczytania!