PostHeaderIcon Powiatowe Święto czytelnika Dziecięcego Koszalińska Biblioteka Publiczna - 26 maja 2015 r.

W dniu 26 maja najmłodsi czytelnicy bibliotek z powiatu koszalińskiego uczestniczyli w Powiatowym Święcie Czytelnika Dziecięcego.

Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz reprezentowali: Weronika Róg i Ola Zwolak - Filia Biblioteczna w Starych Bielicach; Wiktoria Kuklińska i Blanka Nadolna - Filia Biblioteczna w Świeminie oraz Sebastian Łowiecki i Dawid Krajewski - biblioteka w Biesiekierzu. W trakcie imprezy dzieci obejrzały spektakl pt. "Lokomotywa" teatru lalek "Marko", który działa przy Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Na zakończenie spotkania wszyscy czytelnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami książkowymi.

Serdecznie gratulujemy naszym najlepszym czytelnikom.

Starszy bibliotekarz Maja Rosowska