Strona główna Filie Świemino Aktualności

PostHeaderIcon Pierwszy tydzień "Wakacji z Biblioteką" w Świeminie

Filia Biblioteczna w Świeminie rozpoczęła 10 sierpnia dwutygodniowe zajęcia w ramach akcji Wakacje z biblioteką.

Głównym bohaterem pierwszego tygodnia zajęć był sympatyczny słoń w kratkę z książki Davida McKee Elmer: wielka księga przygód. Czytaniu kolejnych przygód Elmera towarzyszyło wykonanie z kartonów i kolorowego papieru przestrzennego wizerunku słonia. Wykonaliśmy także wiele innych ciekawych prac plastycznych. Z talerzyków papierowych powstały kwiatowe ramki na zdjęcia i zabawne główki zwierzaków. Z nakrętek po butelkach wyczarowaliśmy kolorowe motyle. Działania literackie i plastyczne były przeplatane różnymi zabawami ruchowymi, zręcznościowymi, słownymi i mini-konkursami. Bawiliśmy się świetnie.

Przed nami kolejne wspólne dni...

Aneta Krasowska