PostHeaderIcon DRODZY MIESZKAŃCY GMINY BIESIEKIERZ!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Już 10 stycznia 2016 roku po raz 5 nasza gmina weźmie udział w szczytnej akcji, której celem jest pomaganie ludziom chorym i potrzebującym pomocy. Tak jak w poprzednich latach, liczymy na Państwa wsparcie i duże zaangażowanie.

W tym roku pieniądze zebrane podczas 24 Finału WOŚP zostaną przeznaczone na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów.

Liczymy, że przyłączycie się Państwo do naszej akcji poprzez przekazanie przedmiotów, darów na licytację i loterię. Wszystkie fanty będą gromadzone, jak co roku, w Bibliotece Publicznej w Biesiekierzu (od pon.-pt w godz. 8.00- 18.00).

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 94 318-01-89.

Z orkiestrowym pozdrowieniem

Sie ma!