PostHeaderIcon Najaktywniejsi czytelnicy Punktu Bibliotecznego w Warninie

W dniu 6 lutego na zaproszenie p. Marii Tchoryk oraz p. Natalii Jarząbek gościłyśmy w Świetlicy w Warninie, przy której działa jeden z naszych punktów bibliotecznych.

Na początku Pani sołtys wsi oraz Pan Wójt złożyli wszystkim serdeczne życzenia. Następnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród książkowych dla najaktywniejszych czytelników. Wyróżnienia wręczali Pan Wójt Andrzej Leśniewicz, Dyrektor naszej Biblioteki Agnieszka Hryniewicz oraz opiekun punktu p. Natalia Jarząbek. Punkt biblioteczny w Warninie został wyróżniony jako jeden z najlepszych w rankingu świetlic gminnych pod względem czytelnictwa. Jesteśmy dumne i szczęśliwe, że czytelnictwo na terenie naszej Gminy kwitnie i ma się bardzo dobrze.