PostHeaderIcon Kolejne spotkanie z językiem angielskim!!!

We wtorek 23 lutego po raz kolejny gościliśmy na kursie języka angielskiego Fun Junior uczniów klasy 0 ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Tematyką kursu jest rok kalendarzowy ze zmieniającymi się porami roku. Fun Junior to nauka języka angielskiego przez zabawę, są to m. in.: piosenki, gry i fotolekcje, które uczą dzieci logicznego myślenia, świadomości siebie i innych. Ćwiczą również u dziecka pamięć, koordynację ruchową i słuchową. Na naszym wtorkowym spotkaniu przerabialiśmy aktualną porę roku - zimę. Dzieci poznały zasób słownictwa dotyczący zimy, świąt Bożego Narodzenia. Naszym małym czytelnikom kolejna lekcja angielskiego przyniosła wiele radości, z wielkim zaangażowaniem rozwiązywały kolejne zadania z poszczególnych działów.

Nasza Biblioteka uczy, bawi i jest FUN!!!

Bibliotekarz Aleksandra Sowa