PostHeaderIcon Gminny Konkurs Recytatorski Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne 2016

W piątek - 13 maja w naszej bibliotece odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Recytatorskiego Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne 2016.

Spotkanie to kończyło obchody XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, który w tym roku odbywał się pod hasłem BIBLIOTEKA INSPIRUJE. W spotkaniu wzięli udział laureaci eliminacji przeprowadzonych w szkołach podstawowych i gimnazjum. Komisja w składzie - p. Irena Barczuk, p. Renata Łowiecka, p. Marek Płaza oraz p. Waldemar Maniak - miała twardy orzech do zgryzienia, gdyż uczestnicy konkursu reprezentowali bardzo wysoki poziom. Zgodnie z postanowieniem jury w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej naszą gminę będą reprezentowali następujący recytatorzy: Natalia Bałdyga, Nadia Pilarczyk, Weronika Róg, Urszula Marciniak, Alicja Bojko oraz Alicja Kowalska. Serdecznie dziękujemy nauczycielom za przygotowanie dzieci i młodzieży.

Laureatom życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursu!!!