PostHeaderIcon Lekcja biblioteczna dla przedszkolaków

W środę - 18 maja gościliśmy w swoich progach przedszkolaków z Prywatnego Przedszkola Happy Days ze Starych Bielic. Nasi goście wzięli udział w lekcji bibliotecznej związanej ze zbliżającym się Dniem Mamy.

Na powitanie pobawiliśmy się przy piosence pt.: Całuski. Następnie rozgrzaliśmy się przy zabawie muzycznej pt.: Ja dziesięć palców mam. Kolejnym etapem było wysłuchanie głośno czytanych, pięknych wierszy z okazji Dnia Mamy. Po krótkiej rozmowie obejrzeliśmy film animowany poruszający tę tematykę. Głównym zadaniem tego spotkania było samodzielne wykonanie pięknej laurki dla mamy. Po ciężkiej pracy znowu nadszedł czas na wesołą zabawę przy muzyce. Tym razem staliśmy się żabami i bocianami, a następnie małymi komarami. Okazuje się, że świat zwierząt bardzo przypadł dzieciom do gustu. Po tych wszystkich zabawach nadszedł czas na zanurzenie się w książkach, grach planszowych, klockach, zabawkach itp.... :-)

Do poczytania
Smile