Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Spotkanie z literaturą - Przedszkole Happy Days

W dniu 2.06.2016 r. dzieci z grupy Żabek z Przedszkola Happy Days uczestniczyły w kolejnym Spotkaniu z literaturą. Tym razem Żabki wysłuchały opowiadania pt. Chorowitek Agnieszki Kalugi.

Opowiadanie mówi o chłopcu, który chorował na raka a teraz musi wrócić do szkoły; o tym, że dzieciom trudno jest zrozumieć, dlaczego dorośli pobłażają Witkowi; i, że czasem wystarczy poczekać, a wszystko ułoży się samo bo każdy jest WAŻNY!!!. Jest to kolejna książka z serii Poczytajki Pomagajki czytana przeze mnie przedszkolakom. Celem serii jest wzmocnienie dzieci oraz pokazanie im m.in. każdy jest inny, każdy może osiągnąć sukces oraz, że dzięki naszym przyjaciołom nasze życie staje się lepsze i ciekawsze. Dzieci poznały również inne ciekawe książki dostępne w bibliotece. Każde takie spotkanie napawa mnie dumą, radością i wzruszeniem bo przedszkolaki czekają na mnie, przytulają a przede wszystkim chcą aby im czytano.

Do następnego poczytania
St. bibliotekarz Maja Rosowska