PostHeaderIcon Wystawa w bibliotece

We wtorek - 15 listopada, na zaproszenie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Warninie uczestniczyliśmy w uroczystym finisażu.

Powarsztatowa wystawa odbyła się w Galerii N w Koszalinie o godz. 12.00. Prezentowane na wystawie prace powstały podczas Integracyjnych Warsztatów Plastycznych Jesienny Liść . Organizatorem warsztatów byli: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Warninie, Powiatowa Poradnia Pedagogiczno- Psychologiczna w Koszalinie oraz Galeria Scena w Koszalinie. Udział w warsztatach wzięli uczniowie: SOSW w Warninie, SOSW w Koszalinie, Szkoły Podstawowej w Kurowie, Gimnazjum nr 6 w Koszalinie, Zespołu Szkół nr 12 w Koszalinie, studenci Politechniki Koszalińskiej oraz zaproszeni artyści koszalińscy: G. Otulakowski, K. Raczkowska, K. Sikora, D. Tworke.

Miło nam poinformować, że od wtorku - 22 listopada wystawa ta zagości w naszej bibliotece.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do skorzystania z okazji i podziwiania tych dzieł.

Do zobaczenia na wystawie