PostHeaderIcon Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne 2017

W piątek - 28 kwietnia w bibliotece w Biesiekierzu odbył się Gminny Turniej Recytatorski PTAKI, PTASZKI i PTASZĘTA POLNE 2017. W spotkaniu udział wzięli laureaci eliminacji przeprowadzonych w szkołach podstawowych i gimnazjum.

Komisja w składzie: pani Małgorzata Olczak - dyrektor przedszkola, pani Iwona Krakowiak - wicedyrektor SOSW w Warninie oraz pan Tomasz Hołowaty - kierownik referatu strategii i rozwoju wytypowali sześciu najlepszych recytatorów, którzy będą reprezentowali naszą gminę w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Są to: Natalia Bałdyga, Nadia Pilarczyk, Urszula Marciniak, Dominika Lamorska, Martyna Szeląg oraz Alicja Kowalska. Dodatkowo pani Agnieszka Hryniewicz - dyrektor naszej biblioteki wręczyła wyróżnienia dla Krzysia Budynka oraz Mai Zaremby.

Naszym zdaniem wszyscy uczestnicy zaprezentowali się fantastycznie. Dziękujemy za przybycie na nasze spotkanie paniom dyrektorkom szkół podstawowych pani Renacie Mankiewicz oraz pani Annie Piotrowicz. Było nam bardzo miło gościć również nauczycieli oraz rodziców.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i życzymy powodzenia w KBP. Trzymamy za Was kciuki!!!