Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego

W dniu 31.05.2017 r. w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyło się Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego. Najlepsi czytelnicy z powiatu koszalińskiego odebrali nagrody książkowe oraz dyplomy.

Nagrody wręczali dyrektor Koszalińskiej Biblioteki Publicznej oraz Wicestarosta Koszaliński Dariusz Kalinowski. Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz reprezentowały: Marta Grabowska - klasa V, Kaja Rzeszutek - klasa VI z SP Biesiekierz, Weronika Róg i Aleksandra Zwolak - klasa III B z SP w Starych Bielicach oraz Nadia Sikora i Maria Kober - klasa II z SP w Świeminie wraz z bibliotekarzami Anetą Krasowką - kustosz w FB w Świeminie oraz Mają Rosowską - st. bibliotekarz w Starych Bielicach. Dodatkową nagrodą było zaproszenie najlepszych czytelników na przedstawienie w Bałtyckim Teatrze Narodowym pt. Pinokio.

st. bibliotekarz Maja Rosowska
(fot. Maja Rosowska i Koszalińska Biblioteka Publiczna)