PostHeaderIcon Ruszamy po wakacyjne przygody

Dnia 26 czerwca rozpoczęliśmy wakacyjną przygodę z zajęciami w bibliotece. Pierwszy tydzień naszych spotkań odbywa się pod hasłem - Z wizytą w wiosce Smerfów.

Na uczestników czeka sporo atrakcji. Jak co roku pierwsze spotkanie poświęcone było stworzeniu regulaminu wakacji, pod którym każdy z uczestników podpisał się - kciukiem pieczątką. Następnie przeszliśmy do bardzo ważnego tematu, a mianowicie bezpieczeństwa podczas wakacyjnych zabaw. W trakcie naszych zajęć wspólnie głośno czytamy o przygodach Smerfów, wykonujemy piękne prace plastyczne. Codziennie gotujemy pyszności w klubie Małego Kucharza. Podczas naszych zajęć bawimy się z książkami Hervea Tulletta pt. Naciśnij mnie i Kolory, które wywołują u dzieci dużo radości. Korzystamy również z zabaw na świeżym powietrzu i przy muzyce.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wspólnej zabawy!!!

Bibliotekarz Aleksandra Sowa
Młodszy bibliotekarz Magdalena Sowa