PostHeaderIcon Z wizytą u Mola Książkowego

W poniedziałek, 16 października nasz biblioteczny Mol Książkowy miał wyjątkowych gości. Odwiedzili go trzecioklasiści ze Starych Bielic, Parnowa i Świemina.

Po krótkim powitaniu oraz zwiedzeniu biblioteki uczniowie przystąpili do bardzo trudnego zadania przygotowanego przez naszego małego Molika. Na wstępie dzieci zostały podzielone na trzy grupy i w ten sposób powstały drużyny: Ani z Zielonego Wzgórza, Harrego Pottera oraz Tomka Sawyera. Dzieci zmierzyły się aż z 12 zagadkami, których rozwiązanie doprowadziło je do ukrytego skarbu. W poszukiwaniach naszych milusińskich wspierały pomocnice Mola: Renia, Anetka i Ola czyli nasze panie bibliotekarki. Wszystkie drużyny wykonały zadania celująco! W nagrodę otrzymały słodkie małe co nieco.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny! Z niecierpliwością czekamy na kolejne!

Mol Książkowy i bibliotekarz