PostHeaderIcon Wieczór malowany słowem i piosenką

W piątek - 7 grudnia odbył się w naszej bibliotece magiczny Wieczór malowany słowem i piosenką. Gościliśmy w naszych skromnych progach dziennikarkę, autorkę książek, reportaży i felietonów, zapaloną podróżniczkę Magdę Omilianowicz oraz wokalistę, projektanta wnętrz, artystę Piotra Zemło.

Nasi czytelnicy z niecierpliwością czekali na opowieści pisarki, która zabrała nas w podróż po urokliwych zakątkach Polski, przedstawiła nam niezwykłych ludzi, których spotkała na swojej drodze i umieściła ich sylwetki w swojej kolejnej książce. Zabrała nas również do egzotycznych, pełnych skrajności i magii Chin. Autorka opowiedziała także o projektach nad którymi obecnie pracuje. Jednym z bohaterów opisanych w jej kolejnym Kalejdoskopie był nasz drugi gość Piotr Zemła. Przygotował on dla nas niezwykły recital, który sprawił zebranym ogromną radość. Przepiękne piosenki zaśpiewane przez po raz kolejny goszczącego w naszej bibliotece artystę wprawiły wszystkich w cudowny nastrój. Niektóre z nich wywołały chwilę zadumy, inne sprawiły, że na naszych ustach pojawiły się radosne uśmiech, nie zabrakło również takich, które trafiły głęboko do naszych serc. Serdecznie dziękujemy pani Magdzie oraz panu Piotrowi za ten niezwykle ciekawy, pełen pozytywnych emocji, radosny, a chwilami refleksyjny wieczór. Naszym kochanym Czytelniom dziękujemy za wspólnie spędzony czas, który sprawił nam ogromną radość.