Katalogi
Strona główna Filie Świemino Aktualności

PostHeaderIcon Lekcja biblioteczna

6 maja uczniowie klasy piątej uczestniczyli w lekcji bibliotecznej zorganizowanej przez Filię Biblioteczną w Świeminie.

Młodzi czytelnicy zapoznali się z księgozbiorem oraz systemem bibliotecznym MAK+. Podczas wspólnego czytania baśni pt: "Królowa Śniegu" była możliwość przebrania się w kolorowe stroje, dzięki którym każdy mógł przenieść się w świat bajek.