Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon W bibliotece nigdy nie ma nudy :-)

Biblioteka od pierwszych dni września jest miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez uczniów Szkoły Podstawowej w Starych Bielicach. Tłumy są w trakcie przerw, a także po zakończeniu zajęć lekcyjnych.

Nasi czytelnicy podczas odrabiania prac domowych korzystają z szerokiego wachlarzu książek popularnonaukowych. Wolny czas spędzają przy pięknych, kolorowych książkach dla dzieci. Dużym powodzeniem cieszą się gry planszowe, które uczą pracy w grupie, współpracy i wspólnej zabawy. Korzystając z przepięknej aury dzieci grają też w piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę. Na terenie boiska powstały również pomysłowe malunki, które można podziwiać do najbliższego deszczu.

Przytrafiła się nam spontanicznie zorganizowana wycieczka do Zakładu Usług Ochrony Przeciwpożarowej SPEC-POŻ, która była dużą atrakcją dla dzieci. Mogły one wsiąść do wozu strażackiego i poczuć się przez chwilę jak prawdziwy strażak. Panie Romanie, panie Marcinie - ogromne podziękowania!!!

Agnieszka Rosowska