PostHeaderIcon Ranking Bibliotek Rzeczpospolitej i Instytutu Książki 2014

Jesteśmy bardzo dumne i ogromnie szczęśliwe, że po raz kolejny udało się nam znaleźć wśród najlepszych bibliotek w kraju. W tym roku zdobyłyśmy 11 miejsce w Polsce, 2 w województwie zachodniopomorskim oraz 4 wśród bibliotek wiejskich.

Sukces ten nie byłby możliwy bez doświadczonej kadry, podchodzącej do swojej pracy z ogromną pasją oraz zaangażowaniem. Bardzo ważna jest również ścisła współpraca ze wszystkimi placówkami oświatowymi i kulturalnymi z terenu całej Gminy.

Serdecznie dziękujemy za wspieranie placówki i zaufanie do naszej pracy panu Wójtowi Marianowi Hermanowiczowi oraz Radnym Gminy Biesiekierz.

Największe podziękowania kierujemy jednak do naszych kochanych Czytelników. To właśnie Wy tworzycie nasza Bibliotekę, bez Was nie byłoby nas : )

Dyrektor oraz pracownicy BPG B-rz