Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Święto Pluszowego Misia

W dniach 24 - 26 listopada bibliotekę oraz szkołę w Starych Bielicach opanowały misie. Z okazji Święta Pluszowego Misia w klasach 0 - III zostały zorganizowane zajęcia tematyczne.

Dzieci opowiadały niekiedy zabawne, niekiedy bardzo wzruszające historie o swoich pluszakach. Okazało się, że nawet najbardziej dorośli trzecioklasiści są bardzo związani ze swoimi maskotkami. Wspólne zabawy takie jak masażyki, jedzenie dżemu ze spodków bez pomocy rąk, kalambury, tańce, zagadki, zbieranie wykałaczek w grubych rękawicach było wyśmienitą okazją do integracji dzieci. Wystawka książek o miśkach oraz głośne czytanie zaowocowało licznym wypożyczeniem tychże książek.

Serdecznie dziękuję dzieciom za cudowne momenty wzruszenia a nauczycielom za współpracę.

Starszy bibliotekarz Maja Rosowska