Strona główna

PostHeaderIcon Lokalny Klub Kodowania -film

 

 

 

 

 

PostHeaderIcon Lokalny Klub Kodowania

Za nami kolejne zajęcia w ramach Lokalnego Klubu Kodowania. Nasz koordynator pan Irek przybliżył nam pojęcie algorytmu. Udowodnił nam, że jest on stosowany w każdej dziedzinie życia, nie tylko w informatyce.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Magiczny kącik czytelniczy w Parnowie

W piątek - 22 września spotkaliśmy się z czytelnikami punktu bibliotecznego w Parnowie i wspólnie stworzyliśmy kolejny magiczny kącik czytelniczy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Jesienne czytanie ...

W czwartek - 21-go września, w przeddzień jesieni spotkaliśmy się z uczniami klas 0, I, II oraz IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu, oddział w Parnowie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Magiczny kącik czytelniczy w Laskach Koszalińskich

Za nami kolejne bardzo pracowite i twórcze popołudnie. Spotkaliśmy się dziś z czytelnikami z punktu bibliotecznego w Laskach Koszalińskich i wspólnie stworzyliśmy kolejny magicznych kącik czytelniczy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września już od wielu lat obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej właśnie okazji do biblioteki zawitały dziś dzieci z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Przedszkolaki w Bibliotece!

W poniedziałek - 18-go września odwiedziła nas grupa przedszkolaków Żabki z Przedszkola Happy Days - Szczęśliwe Dni w Starych Bielicach.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Lokalny Klub Kodowania II i III

W sobotę 16 września odbyły się kolejne zajęcia w ramach projektu Link do przyszłości. Zaprogramuj swoją karierę. W spotkaniu wzięli udział uczestnicy grupy II i III.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Magiczny kącik czytelniczy w Gniazdowie

Za nami bardzo pracowite i twórcze popołudnie. Spotkaliśmy się dziś z czytelnikami z punktu bibliotecznego w Gniazdowie i wspólnie stworzyliśmy pierwszy z magicznych kącików czytelniczych.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Lokalny Klub Kodowania I

W piątek 15 września odbyły się kolejne zajęcia w ramach projektu Link do przyszłości. Zaprogramuj swoją karierę. W spotkaniu wzięli udział uczestnicy grupy I - nasza najstarsza młodzież.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Międzynarodowy Dzień Kropki :-)

Dzisiejsze popołudnie w naszej bibliotece było całe w kropki :-) Stało się tak, ponieważ obchodziliśmy dziś Międzynarodowy Dzień Kropki.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Cykliczne zajęcia: Książka kontra media ...

W środę - 13-go września odwiedziła nas młodsza grupa przedszkolaków Motylki z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Bądź tolerancyjny

We wtorek - 12 września odwiedziły nas dzieci z klas 0 i I ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu, oddział w Parnowie w celu zwiedzenia naszej biblioteki oraz wzięcia udziału w lekcji bibliotecznej pod hasłem: Bądź tolerancyjny.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Cykliczne zajęcia: Książka kontra media ...

W poniedziałek - 11-go września odwiedziła nas starsza grupa przedszkolaków Słoneczka z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania pt. Kura Adela - jak kura zniosła jajko.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Biblioteka na dożynkach :-)

W sobotę - 9 września już po rak kolejny nasza biblioteka włączyła się czynnie w organizację dożynek gminnych. Na naszym stoisku gier i zabaw było gwarno i wesoło!

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Lokalny Klub Kodowania na start!

W piątek - 8 września odbyło się w naszej bibliotece pierwsze spotkanie Lokalnego Klubu Kodowania. Powstał on w ramach projektu Link do przyszłości. Zaprogramuj swoją karierę.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Cykliczne zajęcia: Książka kontra media ...

W środę - 6-go września odwiedziła nas młodsza grupa przedszkolaków Motylki z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Czytamy "Wesele" Wyspiańskiego - Narodowe Czytanie 2017

Biblioteka w Biesiekierzu oraz jej filia w Świeminie wzięła udział w kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. Patronat nad tym wydarzeniem objął prezydent RP - pan Andrzej Duda.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon 14. Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja

Rozpoczęliśmy już spotkania w ramach Małego Festiwalu Ty i Ja odbywającego się w zakresie 14. Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 17