Strona główna

PostHeaderIcon Wykorzystanie różnych źródeł informacji

W dniach 19-20 maja odbyły się w naszej bibliotece zajęcia dla gimnazjalistów. Pierwszego dnia w ramach zajęć technicznych odwiedzili nas uczniowie klasy III a.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Angielski jest fun!

W czwartek - 19 maja gościliśmy uczniów klasy 0 ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu, oddział w Parnowie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon 48 turniej recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"

W środę - 18 maja odbyły się w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego pn. Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne dzieci z gmin powiatu koszalińskiego oraz miasta Koszalin.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Lekcja biblioteczna dla przedszkolaków

W środę - 18 maja gościliśmy w swoich progach przedszkolaków z Prywatnego Przedszkola Happy Days ze Starych Bielic. Nasi goście wzięli udział w lekcji bibliotecznej związanej ze zbliżającym się Dniem Mamy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne" - Ptaszki

17 maja w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej na 48. Turnieju Recytatorskiego Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne spotkały się najlepsze Ptaszki z gmin powiatu koszalińskiego oraz miasta Koszalin.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne’ 2016

W dniu dzisiejszym (16.05.2016 r.) w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyły się eliminacje 48 turnieju recytatorskiego Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Gminny Konkurs Recytatorski Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne 2016

W piątek - 13 maja w naszej bibliotece odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Recytatorskiego Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne 2016.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Tydzień Bibliotek !!!

W czwartek - 12 maja gościliśmy uczniów kl. VI ze S.P. w Biesiekierzu. Nasi goście wzięli udział w lekcji bibliotecznej zorganizowanej z okazji obchodów Tygodnia Bibliotek.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Świętujemy Tydzień Bibliotek!!!

W środę - 11 maja mieliśmy przyjemność gościć w swoich progach uczniów kl. IV ze S.P. w Biesiekierzu. Nasi goście wzięli udział w lekcji bibliotecznej zorganizowanej z okazji obchodów Tygodnia Bibliotek.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wielki sukces Mai Ryfun!

W dniu 11 maja w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbył się finał Powiatowego Przeglądu Recytatorskiego dla Przedszkolaków - Ludwisie. Naszą gminę i bibliotekę reprezentowało troje dzieci.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Spotkanie autorskie z Arkadiuszem Nimirskim

W środę - 11 maja z okazji Tygodnia Bibliotek gościliśmy w naszej bibliotece autora książek dla młodzieży i dorosłych pana Arkadiusza Nimirskiego.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Stara deska, farba i wyobraźnia czyli cd. Równać Szanse

W piątek po raz kolejny przekonaliśmy się jak zdolną mamy młodzież. Z ogromnym zainteresowaniem obserwowaliśmy jak krok po kroku tworzą niesamowite przedmioty.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Dzień Bibliotekarza

Maj to piękny miesiąc. Wszystko zakwita, pachnie, słońce zaczyna mocna grzać i sprawia, że jesteśmy w cudownych nastrojach. To również miesiąc w którym my bibliotekarze obchodzimy swoje święto.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon LUDWISIE 2016

W piątek, 29 kwietnia odbył się w naszej bibliotece Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków LUDWISIE.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ważne Święta Narodowe: 1 maja, 2 maja i Uchwalenie Konstytucji 3 maja

We wtorek - 26 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć osoby ze Środowiskowego Domu Samopomocy Feniks w Biesiekierzu na lekcji bibliotecznej na temat obchodów świąt: 1 maja, 2 maja i Uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Oj działo się, działo :-)

Za nami kolejny kreatywny piątek. Nasza młodzież z projektu Równać Szanse 2015 przez cztery godziny kroiła, topiła, kleiła oraz zdobiła cuda i cudeńka.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Uchwalenie Konstytucji 3 maja

W piątek - 22 kwietnia przeprowadziliśmy lekcję biblioteczną dla klasy IV S.P. w Biesiekierzu na temat obchodów świąt: 1 maja, 2 maja i Uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon OBCHODY 73. ROCZNICY POWSTANIA W GETCIE WARSZAWSKIM

Z okazji obchodów 73. ROCZNICY POWSTANIA W GETCIE WARSZAWSKIM przeprowadziliśmy lekcje biblioteczne dla uczniów wszystkich klas Gimnazjum im. Wybitnych Polaków w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon OBCHODY 73. ROCZNICY POWSTANIA W GETCIE WARSZAWSKIM

Z okazji obchodów 73. ROCZNICY POWSTANIA W GETCIE WARSZAWSKIM gościliśmy w naszej bibliotece uczniów klas V i VI ze Szkoły Podstawowej im. Kpt. Wł. Wysockiego w Biesiekierzu wraz z Panią Dyrektor - Anną Piotrowicz i Panią Agnieszką Ławrynowicz.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Akcja społeczno-edukacyjna "Żonkile".

Nasz biblioteka wraz z p. Agnieszką Ławrynowicz - nauczycielem historii w Szkole Podstawowej w Biesiekierzu, zgłosiła swój udziału w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 18