Strona główna

PostHeaderIcon Zabawy z Franklinem i jego przyjaciółmi.

 

Za nami już kolejny tydzień wakacji w bibliotece. Spędziliśmy go bardzo pracowicie i aktywnie. Tematem przewodnim tego tygodnia były przygody Franklina i jego przyjaciół.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Lokalny Klub Kodowania w naszej bibliotece!

W ramach projektu Link do przyszłości. Zaprogramuj swoją karierę powstał przy naszej bibliotece Lokalny Klub Kodowania.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Przygody Franklina i jego przyjaciół ...

W dalszym ciągu wybieramy się na wakacyjne przygody z biblioteką. W ostatnim czasie dzieci uczestniczące w zajęciach przeniosły się w magiczny świat dziecięcego kina, podwodnego świata mórz i oceanów oraz kontynuowały swoją przygodę w klubie Małego Kucharza.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Pokłóciły się poetki ...

Trzeci tydzień wakacji z biblioteką rozpoczął się od podróży pociągiem w nieznane krainy . Wspólnie spędzaliśmy czas na fantastycznej zabawie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Z wizytą u Bazyliszka na Krzywym Kole

Drugi tydzień wakacji z biblioteką pełen przygód i niespodzianek za nami. Bohaterami tego tygodnia były smoki, dinozaury i magiczne stworzenia.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Książkowe Mole w natarciu :-)

We wtorek - 4 lipca, odbyło się w naszej bibliotece bardzo ciekawe spotkanie dla dzieci uczestniczących w wakacyjnych zajęciach organizowanych przez nasza placówkę oraz świetlice wiejskie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wizyta w KBP

W dniu 3 lipca 2017 r. grupa uczestników naszych wakacyjnych zajęć pojechała do Koszalińskiej Biblioteki Publicznej na zajęcia rozpoczynające cykl Tomek i tajemnica zaginionego pomnika - promujących twórczość A. Szklarskiego w 105 rocznicę jego urodzin.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Z wizytą w wiosce Smerfów

Pierwszy smerfastyczny tydzień za nami, a my nie zwalniamy tempa!!! W pierwszym tygodniu zagościły w naszej bibliotece małe, niebieskie postacie - Smerfy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ruszamy po wakacyjne przygody

Dnia 26 czerwca rozpoczęliśmy wakacyjną przygodę z zajęciami w bibliotece. Pierwszy tydzień naszych spotkań odbywa się pod hasłem - Z wizytą w wiosce Smerfów.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Zaproszenie - Wakacje z Biblioteką - Filie

 

 

 

PostHeaderIcon Zaproszenie - Wakacje z Biblioteką

 

 

 

PostHeaderIcon Sztuczki ze sztuką

We wtorek 6 czerwca odbyły się kolejne warsztaty z cyklu Sztuczki ze sztuką. Piękna choć wietrzna pogoda zachęciła nas do działań na powietrzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Kraszewski - pisarz, historyk, malarz - tytan pracy

W poniedziałek - 5 czerwca gościliśmy Panią Cecylię Judek - polonistkę, bibliotekarkę, sekretarza naukowego Książnicy Pomorskiej im. Stanisława Staszica w Szczecinie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon E-booki w naszej Bibliotece!!!

Biblioteka Publiczna Gminy Biesiekierz wraz z wszystkimi bibliotekami powiatu koszalińskiego przystąpiła wspólnie z Koszalińską Biblioteką Publiczną do projektu - Powiatowa Czytelni E-booków Legimi.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon 49 turniej recytatorski "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne" z wyróżnieniem!!!

W dniach 22-24 maja odbywały się w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego pn. Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne dla dzieci z gmin powiatu koszalińskiego oraz miasta Koszalin.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Tydzień Bibliotek 5 :-)

Za nami kolejny magiczny i pasjonujący dzień. W piątkowy poranek przyjechały na zajęcia do szkoły magii dzieci ze Szkoły Podstawowej w Świeminie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Tydzień Bibliotek 4 :-)

Czwartek w naszej bibliotece był magiczny i pełen niespodzianek! Odwiedziły nas przedszkolaki z naszego przedszkola oraz uczniowie klasy IV i V ze szkoły w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 16