Strona główna

PostHeaderIcon Zaczynamy wakacyjną przygodę!!!

Od 1 lipca rozpoczęliśmy wakacyjną przygodę z zajęciami w bibliotece. Pierwszy tydzień naszych spotkań odbywa się pod hasłem Tydzień z bohaterami bajek.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Regulamin konkursu na hasło promocyjne Gminy Biesiekierz.

Regulamin konkursu
na hasło promocyjne Gminy Biesiekierz.

regulamin - PDF

 

 

 

 

 

 

PostHeaderIcon Dekorator wnętrz oraz projektant mody - czyli cd. Równać Szanse

Za nami kolejne dwa spotkania młodzieży z projektu Równać Szanse. Pomimo tego, że rozpoczęły się już wakacje my nie zwalniamy tempa.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Oskar w kategorii "DOBRE WRÓŻKI"

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza Biblioteka otrzymała kolejne wyróżnienie. W dniu 23 czerwca podczas uroczystej gali wręczenia Oskarów przez uczniów Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu, nasza placówka otrzymała statuetkę w kategorii DOBRE WRÓŻKI!!!!!!

Bardzo serdecznie dziękujemy!!! To wyjątkowe i niepowtarzalne wyróżnienie. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumne i szczęśliwe.

 

 

 

PostHeaderIcon Certyfikaty ukończenia kursu FanEnglish!

W dniu 23 czerwca nastąpiło uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia kursu językowego FanEnglish.pl. uczniom oddziału 0 ze Szkoły Podstawowej w Parnowie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Cudze chwalicie - swego nie znacie czyli Szlakiem pałacyków Gminy Biesiekierz

Miło nam poinformować, że projekt złożony przez naszą Bibliotekę w ramach programu Bank Ambitnej Młodzieży Fundacji Banku Zachodniego WBK uzyskał dofinansowanie!!!

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Gminna Olimpiada Sportowa

W sobotę - 11 czerwca odbyła się już kolejna Gminna Olimpiada Sportowa, w której dzieci, młodzież i dorośli rywalizowali w różnych konkurencjach. Spotkanie to odbyło się na stadionie w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Mitologia na wesoło

W piątek - 10 czerwca gościliśmy na lekcji bibliotecznej uczniów klasy VI ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Domki dla owadów okraszone wierszem

W dniu 9 czerwca odbyło się w naszej bibliotece uroczyste rozstrzygnięcie konkursu przyrodniczego pn. Najciekawszy projekt domku dla owadów. Miał on na celu popularyzację postaw proekologicznych oraz poszerzenie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych wiedzy na temat owadów-zapylaczy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Kreatywność to nasze drugie ja!

Za nami kolejne dwa spotkania w ramach programu Równać Szanse 2015. Pierwsze z nich miało miejsce 30 maja. Nie było to jednak kolejne robocze spotkanie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Zjawiska fizyczne i reakcje chemiczne 2.

W dniu 2 czerwca odbyło się w naszej bibliotece rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Przyrodniczego dla klas VI pn. Zjawiska fizyczne i reakcje chemiczne 2.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Dzień Dziecka

W środę - 1-go czerwca odbyła się uroczystość z okazji Dnia Dziecka. Została ona zorganizowana przez Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz przy współpracy Świetlicy Wiejskiej oraz Sołectwa w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Czy to kot?

Za nami kolejne kreatywne, twórcze i bardzo aktywne spotkanie w ramach Równać Szanse. Tym razem zmierzyliśmy się z pojęciem - dekoracje.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wykorzystanie różnych źródeł informacji

W dniach 19-20 maja odbyły się w naszej bibliotece zajęcia dla gimnazjalistów. Pierwszego dnia w ramach zajęć technicznych odwiedzili nas uczniowie klasy III a.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Angielski jest fun!

W czwartek - 19 maja gościliśmy uczniów klasy 0 ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu, oddział w Parnowie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon 48 turniej recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"

W środę - 18 maja odbyły się w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego pn. Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne dzieci z gmin powiatu koszalińskiego oraz miasta Koszalin.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Lekcja biblioteczna dla przedszkolaków

W środę - 18 maja gościliśmy w swoich progach przedszkolaków z Prywatnego Przedszkola Happy Days ze Starych Bielic. Nasi goście wzięli udział w lekcji bibliotecznej związanej ze zbliżającym się Dniem Mamy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne" - Ptaszki

17 maja w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej na 48. Turnieju Recytatorskiego Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne spotkały się najlepsze Ptaszki z gmin powiatu koszalińskiego oraz miasta Koszalin.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne’ 2016

W dniu dzisiejszym (16.05.2016 r.) w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyły się eliminacje 48 turnieju recytatorskiego Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Gminny Konkurs Recytatorski Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne 2016

W piątek - 13 maja w naszej bibliotece odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Recytatorskiego Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne 2016.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 19