Strona główna

PostHeaderIcon Przedszkolne spotkania z pisarzami cd...

We wtorek - 17 marca naszą bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z młodszej grupy Przedszkola w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Związki frazeologiczne są wśród nas

W czwartek 12 marca gościliśmy uczniów klas I i II z gimnazjum im. Wybitnych Polaków w Biesiekierzu. Nasza lekcja biblioteczna nosiła tytuł Bądź za pan brat z frazeologizmami.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Przedszkolne spotkania z pisarzami

W poniedziałek - 9 marca spotkaliśmy się z najmłodszymi czytelnikami - przedszkolakami z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu z grupy starszej.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Oczami duszy mojej - biblioteczne spotkanie z poezją

W dniu 6 marca odbyło się w naszej bibliotece spotkanie autorskie z początkującą poetką Moniką Nowakowską-Ryk. Rozpoczęło ono cykl pn. Szufladom mówimy nie!.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Spotkanie autorskie z Olgą Tokarczuk

W miniony piątek, 27 lutego gościliśmy w naszej Bibliotece znaną i cenioną polską pisarkę - Olgę Tokarczuk. Była to nie lada gratka dla naszych czytelników.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Cerber, cyklop, hydra, czyli przygoda z mitologicznymi stworzeniami

W dniach 27 lutego i 3 marca gościliśmy w naszej bibliotece uczniów klas II z gimnazjum w Biesiekierzu. Gimnazjaliści wzięli udział w lekcji bibliotecznej poświęconej stworzeniom i roślinom mitologicznym.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Mitologia na wesoło

W piątek 20 lutego naszą bibliotekę odwiedzili nas uczniowie klasy I a z Gimnazjum im. Wybitnych Polaków w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Spotkanie z mitologią

W poniedziałek 16 lutego gościliśmy w naszej bibliotece uczniów klasy I c Gimnazjum w Biesiekierzu. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od przeniesienia się w czasie do okresu mitów greckich i rzymskich.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Zapraszamy do czytania i słuchania, czyli audiobooki w naszej Bibliotece

Serdecznie zapraszamy do naszej biblioteki po nowe audiobooki, inaczej książki mówione. W naszej ofercie znajdują się tytuły, które cieszą się dużą popularnością w tradycyjnej wersji książkowej.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon W świecie Zeusa, Posejdona i Ateny

W poniedziałek 9 lutego gościliśmy w naszej bibliotece uczniów klasy I b z Gimnazjum im. Wybitnych Polaków w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon "Koszmarne ferie z Karolkiem i innymi łobuziakami" c.d.

Ostatnie dni ferii minęły nam bardzo szybko. Razem z urwisem Scooby-Doo tropiliśmy ducha ze strasznego zamku. Specjalnie dla szalonego psa wykonaliśmy zamek z rolek, by mógł on sobie przypominać naszą wspólną przygodę.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Akademia Wyobraźni w naszej bibliotece

We wtorek, 27 stycznia gościliśmy w naszej bibliotece teatr Akademię Wyobraźni z Wrocławia. Dzieci wraz z rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi ze Środowiskowego Domu Samopomocy, przedszkola z Biesiekierza i świetlicy z Lasek Koszalińskich obejrzeli przedstawienie marionetkowe w konwencji teatrzyku domowego pt. Wędrówki Stasia.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ferii z biblioteką ciąg dalszy

Ferie w naszej bibliotece wciąż trwają!!! Na naszych czytelników nadal czeka wiele atrakcji. Podczas pierwszego tygodnia ferii dzieci zapoznały się z książkami zawierającymi najpiękniejsze podania i legendy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ferie z biblioteką

I tydzień ferii pn. Legendy z różnych stron Polski, czyli jak Skarbnik ze Złotą kaczką odwiedzili Smoka Wawelskiego upływa nam bardzo szybko i wesoło.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Finał WOŚP - losowanie cegiełek

Dzisiaj tj. 16 stycznia odbyło się w Gminnym Przedszkolu w Biesiekierzu losowanie nagród za zakupione cegiełki w 23. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Po odbiór fantów zapraszamy do Biblioteki Publicznej Gminy Biesiekierz od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00.

Serdecznie zapraszamy

Lista szczęśliwców: LINK

 

PostHeaderIcon 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Za nami już 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbył się on 11 stycznia - w niedzielę w sali Gimnazjum w Biesiekierzu w godz. 16.00-18.30.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Święta tuż, tuż...

17 i 18 grudnia naszą bibliotekę odwiedzili uczniowie klasy Ia i Ib ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Przedświąteczne spotkanie z przedszkolakami

We wtorek - 16 grudnia bibliotekę odwiedziły dzieci z przedszkola Happy Days w Starych Bielicach.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Przedświąteczne spotkanie!!!

W poniedziałek - 15 grudnia zaszczyciły nas swoją obecnością dzieci z klasy III S.P. w Biesiekierzu, oddział w Parnowie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Malowanie bombek 2014

W piątek 12 grudnia odbyło się wpisane już w tradycję naszej biblioteki spotkanie dla dorosłych, młodzieży i dzieci pn. Wielkie Świąteczne Malowanie Bombek.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 14