Strona główna

PostHeaderIcon Wakacyjny czas z dobrą książką...

Bardzo szybko upłynął nam kolejny tydzień wakacyjnych spotkań w bibliotece. Bawiliśmy się na różne sposoby, co zapewniło nam eliminację nudy i przysporzyło wiele radości i satysfakcji.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wakacji z biblioteką ciąg dalszy!!!

Drugi tydzień wakacji z biblioteką za nami. W tym tygodniu pracowaliśmy z wierszami tj. : Motyle, Abecadło w rymy wpadło Wandy Chotomskiej; Basen, Potwór ekologiczny Natalii Usenko; Biedronka Marii Kownackiej.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon W drodze po wakacyjne przygody z Wierszykolandią!!!

Pierwszy tydzień wakacji z biblioteką za nami. Na naszych milusińskich czytelników czekało wiele atrakcji. Przygodę rozpoczęliśmy od stworzenia regulaminu Wakacji w bibliotece, pod którym każdy z uczestników podpisał się pieczątką - kciukiem.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon "Cudze chwalicie, swego nie znacie..." czyli I integracyjny rajd pieszy Dzieci i Młodzieży okolicami Gminy Biesiekierz

W poniedziałek - 15 czerwca, odbył się pierwszy integracyjny rajd pieszy Dzieci i Młodzieży zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz oraz Zespół ds. Promocji Gimnazjum w Biesiekierzu. W rajdzie wzięli udział uczniowie klas VI ze Szkół Podstawowych ze Świemina, Biesiekierza i Starych Bielic oraz uczniowie gimnazjum z klas IA, IIA, IIIB, IIIC.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Zjawiska fizyczne i reakcje chemiczne

W dniu 11 czerwca odbyło się w naszej bibliotece rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Przyrodniczego dla klas VI pn. Zjawiska fizyczne i reakcje chemiczne.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Tajemnice bocianiej stołówki

Dzisiaj - 3 czerwca gościliśmy w naszej bibliotece uczniów klas I wraz z nauczycielkami Jolantą Kostecką i Magdaleną Sową ze Szkoły Podstawowej w Parnowie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ratownicy WOPR

W dniu dzisiejszym na zaproszenie Gimnazjum im. Wybitnych Polaków odwiedzili nas ratownicy WOPR, którzy organizują pomoc w ratowaniu osób, które uległy wypadkowi lub narażone są na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia na wodach.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Dzień Dziecka z Biblioteką

W piątek - 29 maja odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka zorganizowana przez Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz przy współpracy Świetlicy Wiejskiej i Sołectwa w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Powiatowe Święto czytelnika Dziecięcego Koszalińska Biblioteka Publiczna - 26 maja 2015 r.

W dniu 26 maja najmłodsi czytelnicy bibliotek z powiatu koszalińskiego uczestniczyli w Powiatowym Święcie Czytelnika Dziecięcego.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Rodzinna Majówka

W sobotę - 23 maja wzięliśmy udział w Rodzinnej Majówce współorganizowanej razem z Gimnazjum w Biesiekierzu oraz stowarzyszeniami i organizacjami z terenu naszej gminy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon 47. Turniej Recytatorski "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne"

19 i 20 maja odbyły się w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego pn. Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne dzieci z gmin powiatu koszalińskiego oraz miasta Koszalin.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne" Koszalin 2015

Eliminacje powiatowe dzieci z gmin powiatu koszalińskiego oraz z miasta Koszalin

W dniu 18 maja w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyły się eliminacje dla ptasząt - dzieci z klas I-III z miasta oraz dla laureatów przeglądów gmin powiatu koszalińskiego.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Kolejne spotkanie z okazji Tygodnia Bibliotek

W dniach 8-15 maja obchodzimy Tydzień Bibliotek, który w tym roku odbywa się pod hasłem Wybieram bibliotekę. Z tej okazji w piątek - 15 maja gościliśmy w naszej bibliotece uczniów klasy VI ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wybieram bibliotekę...

Jest to hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek. Z tej okazji w środę - 13 maja mieliśmy okazję gościć uczniów klasy V Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Edukacja dla bezpieczeństwa w naszej Bibliotece

Kolejny dzień Tygodnia Bibliotek za nami. Dziś gościliśmy w naszej bibliotece wyjątkową młodzież -gimnazjalistów z Gimnazjum im. Wybitnych Polaków w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wybieram bibliotekę – obchodzimy Tydzień Bibliotek

W poniedziałek - 11 maja gościliśmy w naszej bibliotece uczniów kl. IV ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu z okazji Tygodnia Bibliotek.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne 2015

W piątek - 8 maja w naszej bibliotece odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Recytatorskiego Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne 2015.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Natalki 2015

W piątek, 24 kwietnia odbył się w naszej bibliotece Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków Natalki. W szranki stanęło aż 37 recytatorów z sześciu placówek.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Spotkanie ze sztuką

Dnia 23 kwietnia odwiedzili naszą bibliotekę uczniowie klasy V i VI ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu wraz z p. Agnieszką Kolanowską.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 15