Strona główna

PostHeaderIcon Laboratorium młodego artysty

Był to fascynujący, wakacyjny tydzień. Pierwszy dzień tygodnia odbywał się pod hasłem Płaskorzeźby. Zaczęliśmy go rozpoczęciem tworzenia książki trzech zmysłów, która jest zbiorem naszych najcenniejszych, wakacyjnych skarbów.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Morze wyobraźni

W obecnym tygodniu nastąpił dalszy ciąg niezwykłej podróży w krainę sztuki i magicznych przeżyć wraz z p. Agnieszką Ponińską-Puścian. Pani Agnieszka porwała nas w wodny, fascynujący świat.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Oj działo się, działo...

Kolejny tydzień wakacji za nami. Ale spokojnie, przed nami jeszcze wiele dni i niespodzianek. Ten tydzień zakończyliśmy wycieczką do kina Kryterium oraz grami i zabawami.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Morze wyobraźni - mokro i kolorowo...

Za nami kolejne dni wakacji. Od poniedziałku do środy zajęcia w naszej bibliotece prowadziła p. Agnieszka Ponińska-Puścian. Zabrała nas w niezwykłą podróż w krainę sztuki i magicznych przeżyć.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon "A ja mam tylko jeden świat - słońce, góry, pola, las"

A ja mam tylko jeden świat - słońce, góry, pola, las , pod tym hasłem odbywały się czwartkowe i piątkowe zajęcia w bibliotece.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon A jak dorosnę, to zostanę...

Każdy z nas w dzieciństwie marzył o jakimś zawodzie. Niektóre z tych planów są bardzo ambitne i trudne do zrealizowania, inne wydają się rodzicom mało atrakcyjne. 9 lipca w naszej bibliotece odbyły się zajęcia pod hasłem Mamo, Tato chcę zostać....

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Każde dziecko to potrafi, czyli zabawy z papierem i klejem :-)

Poniedziałkowe i wtorkowe zajęcia odbyły się pod hasłem Każde dziecko to potrafi, czyli zabawy z papierem i klejem.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Pszczoły, koniki polne, biedronki ...

W piątek 4 lipca zakończyliśmy podróż z postaciami występującymi w bajkach. Naszą bohaterką była Pszczółka Maja, dzięki której wykorzystano książki popularnonaukowe o owadach.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon W krainie Smoka Wawelskiego

W czwartek 3 lipca bohaterem naszych wakacyjnych zajęć był smok. Rozmowa z dziećmi na temat tych magicznych stworzeń pokazała, że posiadają ogromną wiedzę na ich temat.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Czarodzieje

Dzisiejszego dnia 2 lipca kontynuowaliśmy przygodę z postaciami bajek i baśni - czarodziejami. Na początku wysłuchaliśmy opowiadania pt. Trzy małe czarodziejki.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Smerfna przygoda

1 lipca 2014 r. odbyło się kolejne spotkanie wakacyjne z cyklu bohaterowie bajek, których tematem przewodnim były Smerfy i wszystko, co z nimi związane.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon W drodze po wakacyjne przygody!!!

W poniedziałek 30 czerwca rozpoczęliśmy wakacje w bibliotece. Pierwszy tydzień poświęcony będzie postaciom z bajek. Na początek wybraliśmy małego żółwia - Franklina, który jest bohaterem wielu opowiadań.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon INFORMACJA

 

W okresie wakacyjnym
od 30.06.2014 r. do 29.08.2014 r.

Biblioteka w Biesiekierzu będzie czynna
w godz. 9:00-17:00
Soboty - nieczynna

 

Filia Biblioteczna w Starych Bielicach będzie czynna w godz. od 9:00 do 16:00
W okresie od 14.07.2014 r. do 27.07.2014 r. - nieczynna (urlop pracownika)

 

Filia Biblioteczna w Świeminie będzie czynna w godz. 8:00-14:00
W okresie od 30 czerwca do 27 lipca - nieczynna (urlop pracownika)

 

 

PostHeaderIcon Goście z Gdańska i okolic...

W dniu 12 czerwca miałyśmy przyjemność gościłyśmy w naszej placówce bibliotekarzy z województwa pomorskiego. Odwiedzili nas oni w ramach wyjazdu studyjnego zorganizowanego przez Program Rozwoju Bibliotek.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Goście, goście, goście...

W dniu 10 czerwca gościłyśmy w naszej Bibliotece bibliotekarzy ze Szczecina i okolic. Odwiedzili nas oni w ramach wyjazdu studyjnego zorganizowanego przez Program Rozwoju Bibliotek.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Szufladom mówimy nie!

Odnajdujemy w poezji coś z prawdy własnego serca.

Anna Kamieńska

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poezją naszej czytelniczki p. Moniki Nowakowskiej-Ryk. Wystawa ta rozpoczyna cykl pn. Szufladom mówimy nie! Ma ona na celu zachęcenie młodych twórców do dzielenia się swoimi utworami.

Serdecznie zapraszamy!

 

PostHeaderIcon Biesiekierski Mini Maraton Rodzinny

W minioną sobotę tj. 31 maja biblioteka uczestniczyła w Gminnej Olimpiadzie Sportowej połączonej z Dniem Dziecka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla dzieci konkursy m. in. jedzenie serka na czas, rzucanie papierowymi kulami do celu, układanie alfabetu z makaronu i wyścigi.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego

28 maja w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyło się Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego. Święto to ma na celu nagrodzenie najaktywniejszych czytelników bibliotek publicznych powiatu koszalińskiego.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Mitologia na wesoło :-)

27 maja odbyły się ostatnie zajęcia z cyklu Spotkania z mitologią. Na zakończenie odwiedziła nas klasa II a Gimnazjum im. Wybitnych Polaków w Biesiekierzu. Na początku zajęć przypomnieliśmy sobie mitologię grecką i rzymską, bogów i ich atrybuty.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon W świecie Hermesa, Zeusa i Afrodyty

Brat Zeusa, rozpętał burzę i znowu zatopił trzy okręty Minosa - jak myślicie o kogo chodzi? Odpowiedzi na tę i inne zagadki szukali dzisiaj na zajęciach w bibliotece uczniowie klasy I b Gimnazjum im. Wybitnych Polaków.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 12