Strona główna

PostHeaderIcon Zaproszenie

 

 

 

PostHeaderIcon Plany, plany, plany czyli Równać Szanse 2016!

W środę 21 września spotkaliśmy się po raz kolejny z naszą młodzieżą z projektu Kreatywnie wkręceni w upcykling.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września już od wielu lat obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej właśnie okazji do Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu zawitali dziś Wójt Gminy Andrzej Leśniewicz oraz pani Agnieszka Hryniewicz.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja

W ramach Małego Festiwalu Ty i Ja odbywającego się w zakresie 13. Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja przy współpracy Pani pedagog - Katarzyny Grzegrzółki spotkaliśmy się z uczniami klas IV-VI Szkoły Podstawowej im. Kpt. Wł. Wysockiego w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Festyn "Integracja Ty i Ja"

W piątek – 9 września nasza biblioteka wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Środowiskowym Domem Samopomocy Feniks wzięła udział w festynie Integracja Ty i Ja.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Profilaktyka z biblioteką

W piątek - 19 sierpnia w godz. 11.00-15.00 gościliśmy w naszej bibliotece dzieci i młodzież wraz z Paniami prowadzącymi świetlice z terenu naszej gminy na spotkaniu pn. Profilaktyka z biblioteką w ramach organizowanych wspólnie ze świetlicami Bezpiecznych wakacji.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Nauka języków obcych oraz kursy specjalistyczne dla naszych Czytelników za darmo!!!

Nasza Biblioteka już po raz kolejny przystąpiła do ogólnopolskiego projektu Fun English w bibliotece, a także wykupiła Funpakiet dla bibliotek, w ramach którego otrzymała dostęp do 5 zestawów e-kursów multimedialnych do samodzielnej nauki języków obcych i rozwijania umiejętności specjalistycznych.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego z biblioteką

Dziś w naszej bibliotece, wspólnie z mieszkańcami gminy, uczciliśmy 72. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Naszym obowiązkiem jest pamiętać o bohaterach tamtych wydarzeń i przekazywać pamięć o nich młodszym pokoleniom.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wakacje w bibliotece!

Za nami już czwarty tydzień naszych wakacyjnych zajęć. Odbył się on pod hasłem: Wyprawy książkowe w krainy bajkowe, a w nim: Kącik poduchowego bajkoczytacza Franklina i Filipka, wakacyjne kino w bibliotece, różnorodne prace plastyczne, wesołe zabawy i dobry humor.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wakacje w bibliotece!

Trzeci tydzień wakacji upłynął nam bardzo szybko. Jego przewodnie hasło to: Wesoła biblioteka: Czytam, pobudzam fantazję, umysł trenuję i od myślenia się nie wymiguję.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Z przyrodą za pan brat

Drugi tydzień wakacji upłynął nam bardzo szybko. Tematyką naszego kolejnego tygodnia zajęć była przyroda, czyli wszystko to co nas otacza.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Tydzień z bohaterami bajek :-)

Pierwszy tydzień wakacji za nami, a my nie zwalniamy tempa. Od poniedziałku gościliśmy w naszej bibliotece niezwykłe postacie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Zaczynamy wakacyjną przygodę!!!

Od 1 lipca rozpoczęliśmy wakacyjną przygodę z zajęciami w bibliotece. Pierwszy tydzień naszych spotkań odbywa się pod hasłem Tydzień z bohaterami bajek.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Regulamin konkursu na hasło promocyjne Gminy Biesiekierz.

Regulamin konkursu
na hasło promocyjne Gminy Biesiekierz.

regulamin - PDF

 

 

 

 

 

 

PostHeaderIcon Dekorator wnętrz oraz projektant mody - czyli cd. Równać Szanse

Za nami kolejne dwa spotkania młodzieży z projektu Równać Szanse. Pomimo tego, że rozpoczęły się już wakacje my nie zwalniamy tempa.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Oskar w kategorii "DOBRE WRÓŻKI"

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza Biblioteka otrzymała kolejne wyróżnienie. W dniu 23 czerwca podczas uroczystej gali wręczenia Oskarów przez uczniów Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu, nasza placówka otrzymała statuetkę w kategorii DOBRE WRÓŻKI!!!!!!

Bardzo serdecznie dziękujemy!!! To wyjątkowe i niepowtarzalne wyróżnienie. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumne i szczęśliwe.

 

 

 

PostHeaderIcon Certyfikaty ukończenia kursu FanEnglish!

W dniu 23 czerwca nastąpiło uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia kursu językowego FanEnglish.pl. uczniom oddziału 0 ze Szkoły Podstawowej w Parnowie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Cudze chwalicie - swego nie znacie czyli Szlakiem pałacyków Gminy Biesiekierz

Miło nam poinformować, że projekt złożony przez naszą Bibliotekę w ramach programu Bank Ambitnej Młodzieży Fundacji Banku Zachodniego WBK uzyskał dofinansowanie!!!

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Gminna Olimpiada Sportowa

W sobotę - 11 czerwca odbyła się już kolejna Gminna Olimpiada Sportowa, w której dzieci, młodzież i dorośli rywalizowali w różnych konkurencjach. Spotkanie to odbyło się na stadionie w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Mitologia na wesoło

W piątek - 10 czerwca gościliśmy na lekcji bibliotecznej uczniów klasy VI ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 19