Strona główna

PostHeaderIcon Biesiekierscy detektywi rodzinnych smaków - START!

Jesteśmy już po szkoleniu koordynatorów w ramach Regionalnego Konkursu Grantowego Programu Równać Szanse 2016 i zabieramy się do pracy!

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Spotkanie autorskie z reżyserem Zbigniewem Masternakiem

W piątek - 20 stycznia gościliśmy Zbigniewa Masternaka - prozaika, dramaturga, autora scenariuszy filmowych, reportażystę oraz piłkarza.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon WOŚP 2017 - losowanie nagród za zakupione cegiełki

 

Po odbiór fantów zapraszamy do biblioteki w Biesiekierzu
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 18.00

STRONA 2

STRONA 3

STRONA 4

STRONA 5

 

 

PostHeaderIcon BiblioStars w Radiu Koszalin!!!

 

Serdecznie zachęcamy do wysłuchania reportażu pani Joanny Lejtan o naszej naszej bibliotece
Wink

http://www.prk24.pl/28558419/bibliostars-z-biesiekierza-joanna-lejtan

 

 

PostHeaderIcon Spotkania z literaturą - przedszkole Happy Days

W dniu dzisiejszym - 5.01.2017 r. w przedszkolu Happy Days w Starych Bielicach odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Spotkań z literaturą.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż...

W środę - 21 grudnia gościliśmy grupę 4-latków z przedszkola Happy Days - Szczęśliwe Dni ze Starych Bielic. Nasi goście wzięli udział w przedświątecznych zajęciach.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Koncert w świątecznym nastroju

Okres poprzedzający Boże Narodzenie to czas wyjątkowy. Ze wszystkich stron słychać wesołe kolędowanie oraz czuć wspaniałe zapachy. We wtorek - 20 grudnia mogliśmy w naszej bibliotece wspólnie z uczniami klas IV-VI oraz zaproszonymi gośćmi z ŚDS Feniks poczuć magię nadchodzących świąt.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wielkie świąteczne malowanie bombek

W piątek - 16 grudnia odbyło się przedświąteczne spotkanie z naszymi czytelnikami dorosłymi oraz dziecięcymi. Podczas naszych warsztatów panowała świąteczna atmosfera.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Przedświąteczne zajęcia biblioteczne :-)

W dniach 7 - 16 grudnia gościliśmy klasy: I, IIa, IIb, IIIa oraz IIIb ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu. Przewodnim tematem naszych lekcji bibliotecznych były zwyczaje i tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Spotkanie z poetą Zygmuntem Królakiem

W czwartek, 15 grudnia odbyło się w naszej bibliotece niezwykłe spotkanie autorskie z naszym wspaniałym lokalnym poetą Zygmuntem Królakiem. Było ono połączone z promocją książki Chciałbym powiedzieć oraz wręczeniem pamiątkowego medalu Za zasługi dla Powiatu Koszalińskiego.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Projekt "Biesiekierscy detektywi rodzinnych smaków" rozpatrzony pozytywnie!

Miło nam poinformować, iż wniosek złożony przez Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz w programie Równać Szanse 2016 - Regionalny Konkurs Grantowy został rozpatrzony pozytywnie!!!

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Biblioteczni pomocnicy Św. Mikołaja

Książka to najcudowniejszy prezent pod choinkę. Czytanie to wspaniała przygoda. Podarujmy swoim najbliższym możliwość przeniesienia się w cudowne zakątki, poznania innych kultur, przeżycia niezapomnianych wrażeń i wzruszeń.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż ...

W dniach 8-9 grudnia gościliśmy dwie grupy z przedszkola Happy Days ze Starych Bielic z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Mikołajki z biblioteką

W piątek - 2 grudnia odbyły się Mikołajki z biblioteką. Spotkanie zostało przygotowane przez bibliotekę, świetlicę oraz Sołectwo Biesiekierz. Na naszych milusińskich czekały liczne atrakcje.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ranking Bibliotek - Gratulacje

 

 

 

PostHeaderIcon Przedświąteczne spotkanie z przedszkolakami

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji w piątek - 2 grudnia gościliśmy w naszej bibliotece na przedświątecznych zajęciach dzieci z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ranking Bibliotek 2016!!!

W tym roku po raz szósty Instytut Książki i Rzeczpospolita nagrodziły samorządy najbardziej zaangażowane w kulturalny rozwój swojej gminy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Misiowe Święto w Świeminie

25 i 28 listopada w związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia Filia Biblioteczna i Szkoła Podstawowa im K. Makuszyńskiego w Świeminie przygotowały wiele niespodzianek i atrakcji. Klasy I i III uczestniczyły w misiowych zajęciach.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Andrzejki i Katarzynki

W piątek - 25 listopada spotkaliśmy się z naszymi młodymi czytelnikami, aby przypomnieć sobie obrzędy i zwyczaje związane z Andrzejkami i Katarzynkami.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Rozstrzygnięcie konkursu "Mój bajkowy przyjaciel"

W czwartek - 24 listopada odbyło się w Szkole Podstawowej w Parnowie uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. Mój bajkowy przyjaciel, którego organizatorem była nasza biblioteka.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 14