Strona główna

PostHeaderIcon Mikołajki z biblioteką

W piątek - 2 grudnia odbyły się Mikołajki z biblioteką. Spotkanie zostało przygotowane przez bibliotekę, świetlicę oraz Sołectwo Biesiekierz. Na naszych milusińskich czekały liczne atrakcje.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Przedświąteczne spotkanie z przedszkolakami

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji w piątek - 2 grudnia gościliśmy w naszej bibliotece na przedświątecznych zajęciach dzieci z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ranking Bibliotek 2016!!!

W tym roku po raz szósty Instytut Książki i Rzeczpospolita nagrodziły samorządy najbardziej zaangażowane w kulturalny rozwój swojej gminy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Misiowe Święto w Świeminie

25 i 28 listopada w związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia Filia Biblioteczna i Szkoła Podstawowa im K. Makuszyńskiego w Świeminie przygotowały wiele niespodzianek i atrakcji. Klasy I i III uczestniczyły w misiowych zajęciach.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Andrzejki i Katarzynki

W piątek - 25 listopada spotkaliśmy się z naszymi młodymi czytelnikami, aby przypomnieć sobie obrzędy i zwyczaje związane z Andrzejkami i Katarzynkami.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Rozstrzygnięcie konkursu "Mój bajkowy przyjaciel"

W czwartek - 24 listopada odbyło się w Szkole Podstawowej w Parnowie uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. Mój bajkowy przyjaciel, którego organizatorem była nasza biblioteka.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Pan Józef Pitoń w naszej bibliotece

W czwartek, 23 listopada gościliśmy w naszej bibliotece znanego, lubianego i zaprzyjaźnionego z nasza placówką twórcę z Podhala - Pana Józefa Pitonia.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wystawa "Jesienny liść"

We wtorek - 22 listopada odbyło się w naszej bibliotece uroczyste otwarcie powarsztatowej wystawy prac powstałych podczas Integracyjnych Warsztatów Plastycznych Jesienny Liść.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Miś to symbol dzieciństwa, ulubiona zabawka najmłodszych, jest bohaterem wielu książek i filmów.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wystawa w bibliotece

We wtorek - 15 listopada, na zaproszenie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Warninie uczestniczyliśmy w uroczystym finisażu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wystawa plakatów

Miło nam poinformować, iż z okazji Święta Niepodległości w naszej bibliotece została zorganizowana wystawa plakatów wykonanych przez uczniów Gimnazjum im. Wybitnych Polaków w Biesiekierzu.

Gorąco zachęcamy do jej oglądania.

 

 

PostHeaderIcon Dzień Postaci z Bajek

W poniedziałek - 14 listopada z okazji Dnia Postaci z Bajek gościliśmy uczniów klasy V ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Uroczyste obchody z okazji Święta Niepodległości

W dniu 10 listopada odbyły się uroczyste obchody z okazji Święta Niepodległości. Zostały one przygotowane przez naszą Bibliotekę wspólnie z Gimnazjum im. Wybitnych Polaków oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Światowy Dzień Postaci z Bajek

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji w poniedziałek - 7 listopada odwiedzili nas uczniowie klasy IV ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon UWAGA KONKURS !!!

 

 

 

PostHeaderIcon Czy u nas straszy???

Halloween to święto obchodzone 31.10 czyli w Wigilię Wszystkich Świętych. W piątek - 28 października nasza biblioteka wraz ze świetlicą wiejską zorganizowała z tej okazji spotkanie dla dzieci.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Sukces naszej Biblioteki!

W listopadowym numerze miesięcznika Pani ukazał się bardzo ciekawy artykuł o bibliotekach i czytelnictwie. Jesteśmy bardzo dumne i szczęśliwe, ponieważ znalazł się w nim wywiad z dyrektorem naszej biblioteki panią Agnieszką Hryniewicz.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Spotkanie autorskie z Anną Onichimowską

W czwartek - 13 października odbyło się spotkanie autorskie z Panią Anną Onichimowską dla uczniów klas gimnazjalnych oraz mieszkańców naszej gminy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Powiatowy Konkurs "Mistrzowie Pięknego Czytania"

W środę - 5 października w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyła się XV edycja Konkursu Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 20