Strona główna

PostHeaderIcon Przygoda z Pluszowym Misiem

W piątek- 21 listopada z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia odwiedzili nas uczniowie klasy Ib ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu. Tematem naszego spotkania był oczywiście nasz bohater miś.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Spotkanie z Pluszowym Misiem

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Misie są najlepszymi przyjaciółmi dzieci, można z nimi porozmawiać i przeżyć ciekawe przygody. Z tej okazji w czwartek - 20 listopada odwiedzili nas uczniowie klasy Ia ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Goście, goście...

W dniu 19 października gościłyśmy w naszej Bibliotece w Biesiekierzu bibliotekarzy ze Szczecina i okolic.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Co ciekawego u Smoka Wawelskiego?

We wtorek - 18 listopada gościliśmy dzieci z przedszkola w Biesiekierzu. Nasze spotkanie przebiegło pod hasłem Co ciekawego u Smoka Wawelskiego?. Zajęcia rozpoczęły się wspólnym tańcem na powitanie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Uroczyste obchody z okazji Święta Niepodległości

W dniu 6 listopada odbyły się uroczyste obchody z okazji Święta Niepodległości. Zostały one przygotowane przez naszą Bibliotekę wspólnie z Gimnazjum im. Wybitnych Polaków oraz Szkołą Podstawową im. Kpt. Wł. Wysockiego w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

5 listopada - w Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek odwiedzili nas uczniowie klas: IV i V ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu. Każdy z nas ma swojego ulubionego bajecznego bohatera, którego przygody zna na pamięć i do którego często wraca.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Halloween w bibliotece

W piątek - 31 października odbyły się zajęcia z okazji Halloween. Spotkanie rozpoczęliśmy dekorowaniem sali. W celu stworzenia odpowiedniego klimatu zawiesiliśmy szary papier, nietoperze, papierowe dynie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Przygoda z kosmosem

23 października odwiedzili nas uczniowie klasy IV ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu. Podczas naszego spotkania pracowaliśmy z książkami popularnonaukowymi dotyczącymi kosmosu i kosmitów.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Polska jesień

Podczas dzisiejszego spotkania gościłyśmy uczniów klasy 0 z Dobrzycy. W trakcie zajęć dzieci obejrzały prezentację multimedialną Polska jesień.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Agresja, przemoc, tolerancja – Czy wiesz, co to znaczy?

W piątek - 17 października, odwiedzili nas uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu. Głównym tematem spotkania było przybliżenie naszym młodym czytelnikom, co to jest: agresja, przemoc i tolerancja.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Agresji i przemocy mówimy NIE!!!

W czwartek - 16 października w naszej bibliotece odbyły się zajęcia pn. Agresji i przemocy mówimy NIE!!!. Wzięli w nich udział uczniowie klasy II ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Poznajemy twórczość Grzegorza Kasdepke

W poniedziałek 13 października odwiedziły nas dzieci z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnej zabawy ruchowej pn. Głowa, ramiona, kolana....

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Dary Pani Jesieni

Podczas dzisiejszego spotkania uczniowie klasy I b obejrzeli prezentację multimedialną Polska jesień. Znalazły się w niej przysłowia o jesieni, informacje o jesiennych zapasach zwierząt na zimę, a także dzieci dowiedziały się z niej, które z ptaków wylatują do ciepłych krajów.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Jesienne zabawy

W czwartek - 9 października na jesiennych zabawach spotkaliśmy się z uczniami klasy I a ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu, oddział w Parnowie. Nasze zajęcia rozpoczął wspólny taniec powitalny przy muzyce. Następnie odczytaliśmy głośno bajkę pt. O księżniczce Zuzance i rycerzu Witaminku, która podkreśliła fakt potrzeby spożywania warzyw i owoców dla zachowania zdrowia.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ranking Bibliotek Rzeczpospolitej i Instytutu Książki 2014

Jesteśmy bardzo dumne i ogromnie szczęśliwe, że po raz kolejny udało się nam znaleźć wśród najlepszych bibliotek w kraju. W tym roku zdobyłyśmy 11 miejsce w Polsce, 2 w województwie zachodniopomorskim oraz 4 wśród bibliotek wiejskich.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Październik miesiącem dobroci dla zwierząt

Zwierzaki Cudaki - nie tylko te domowe to hasło towarzyszące nam podczas dzisiejszego spotkania z grupą przedszkolną Motylki z przedszkola w Biesiekierzu. Przygoda maluchów w bibliotece rozpoczęła się powitaniem oraz zwiedzeniem jej zakamarków w magicznym pociągu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Z Kubą i Bubą poznajemy twórczość Grzegorza Kasdepke

W poniedziałek 6 października odwiedziły nas dzieci z grupy Biedronki z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu. Spotkanie to rozpoczęło cykl zajęć pt. Przedszkolne spotkania z pisarzami.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Pani Jesień w zerówce

W poniedziałek - 29 września Pani Jesień zawitała do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Biesiekierzu im. Kpt. Wł. Wysockiego oddział w Parnowie. Spotkanie rozpoczęliśmy wspólnym powitalnym tańcem.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 13