Strona główna

PostHeaderIcon Akademia Wyobraźni w naszej bibliotece

We wtorek, 27 stycznia gościliśmy w naszej bibliotece teatr Akademię Wyobraźni z Wrocławia. Dzieci wraz z rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi ze Środowiskowego Domu Samopomocy, przedszkola z Biesiekierza i świetlicy z Lasek Koszalińskich obejrzeli przedstawienie marionetkowe w konwencji teatrzyku domowego pt. Wędrówki Stasia.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ferii z biblioteką ciąg dalszy

Ferie w naszej bibliotece wciąż trwają!!! Na naszych czytelników nadal czeka wiele atrakcji. Podczas pierwszego tygodnia ferii dzieci zapoznały się z książkami zawierającymi najpiękniejsze podania i legendy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ferie z biblioteką

I tydzień ferii pn. Legendy z różnych stron Polski, czyli jak Skarbnik ze Złotą kaczką odwiedzili Smoka Wawelskiego upływa nam bardzo szybko i wesoło.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Finał WOŚP - losowanie cegiełek

Dzisiaj tj. 16 stycznia odbyło się w Gminnym Przedszkolu w Biesiekierzu losowanie nagród za zakupione cegiełki w 23. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Po odbiór fantów zapraszamy do Biblioteki Publicznej Gminy Biesiekierz od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00.

Serdecznie zapraszamy

Lista szczęśliwców: LINK

 

PostHeaderIcon 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Za nami już 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbył się on 11 stycznia - w niedzielę w sali Gimnazjum w Biesiekierzu w godz. 16.00-18.30.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Święta tuż, tuż...

17 i 18 grudnia naszą bibliotekę odwiedzili uczniowie klasy Ia i Ib ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Przedświąteczne spotkanie z przedszkolakami

We wtorek - 16 grudnia bibliotekę odwiedziły dzieci z przedszkola Happy Days w Starych Bielicach.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Przedświąteczne spotkanie!!!

W poniedziałek - 15 grudnia zaszczyciły nas swoją obecnością dzieci z klasy III S.P. w Biesiekierzu, oddział w Parnowie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Malowanie bombek 2014

W piątek 12 grudnia odbyło się wpisane już w tradycję naszej biblioteki spotkanie dla dorosłych, młodzieży i dzieci pn. Wielkie Świąteczne Malowanie Bombek.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Kolejne przedświąteczne spotkanie!!!

W piątek - 12 grudnia odwiedzili nas uczniowie klasy 0 ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu. Celem naszego spotkania było zapoznanie dzieci z pięknymi książkami opisującymi zwyczaje i tradycje nawiązujące do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Przedświątecznych spotkań ciąg dalszy!!!

W czwartek - 11 grudnia spotkaliśmy się z uczniami klasy II Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu oddział w Parnowie. Nasze zajęcia rozpoczęły się rozmową na temat zbliżających się świąt.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Rozstrzygnięcie konkursu pt. "Listo do Świętego Mikołaja"

W piątek - 9 grudnia odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu literackiego pt. List do Świętego Mikołaja, którego organizatorem była nasza biblioteka oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Przedświąteczne spotkanie w bibliotece

W poniedziałek - 8 grudnia naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Mikołajki w Bibliotece

Mikołajki to czas bardzo wyczekiwany przez najmłodszych. Jest to szczególnie uroczy i sympatyczny dzień obchodzony na cześć Świętego Mikołaja. W piątek – 5 grudnia biblioteka zorganizowała spotkanie mikołajkowe dla dzieci i młodzieży.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wizyta przedszkolaków z Mścic

W piątek - 5 grudnia odwiedziły nas maluchy z przedszkola w Mścicach. Na początku naszego spotkania dzieci zwiedziły bibliotekę. Zapoznały się z zasadami wypożyczania książek oraz pomieszczeniami bibliotecznymi.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Przedszkolaki z "Happy Days" w bibliotece

W dniach 3 i 4-go grudnia odwiedziły nas dzieci z przedszkola Happy Days w Starych Bielicach.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Mikołajki tuż, tuż...

We wtorek - 2 grudnia naszymi gośćmi byli uczniowie klas 0 i III ze Szkoły Podstawowej w Starych Bielicach. Po zwiedzeniu pomieszczeń biblioteki oraz zapoznaniu się z zasadami i warunkami korzystania z jej zasobów dzieci zapoznały się z budową książki.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Andrzejkowy wieczór w bibliotece

W piątkowy wieczór - 28 listopada, spotkaliśmy się z chętnymi dziećmi oraz młodzieżą, aby przypomnieć sobie obrzędy i zwyczaje związane z Katarzynkami i Andrzejkami.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Andrzejkowe wosku lanie...

W piątek - 28 listopada przeprowadziłyśmy lekcję biblioteczną dla uczniów klasy III ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu, oddział w Parnowie. Na początku zabawiliśmy się w kole przy muzyce ze śpiewem na ustach.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Rozstrzygnięcie konkursu pt. "Mój bajowy przyjaciel"

W środę - 26 listopada odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastyczno - literackiego pt. Mój bajkowy przyjaciel, którego organizatorem była nasza biblioteka oraz panie Agnieszka Ławrynowicz i Anetta Petin.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 14