Strona główna

PostHeaderIcon Rozstrzygnięcie konkursu pn. "Niepełnosprawni są wśród nas"

W dniach 30 września i 1 października nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego pn. Niepełnosprawni są wśród nas. Konkurs ten został zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz w ramach 12 Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja TY i JA.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Dożynki Gminno-Parafialne 2015

W sobotę 19 września nasza Biblioteka wzięła udział w Dożynkach Gminno-Parafialnych. Panie bibliotekarki przygotowały zajęcia dla najmłodszych uczestników Dożynek.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Spotkanie autorskie z Katarzyną Majgier

We wtorek - 15 września odbyło się spotkanie autorskie z pisarką dziecięcą i młodzieżową - Katarzyną Majgier. Jest ona laureatką Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Mały Festiwal Ty i Ja 2015

W dniach 10 - 15 września 2015 r. przeprowadziliśmy spotkania z uczniami Gimnazjum im. Wybitnych Polaków w Biesiekierzu w ramach Małego Festiwalu Ty i Ja odbywającego się w zakresie 12. Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Mały Festiwal Ty i Ja 2015

W piątek - 11 września 2015 r. odbyliśmy spotkanie integracyjne z podopiecznymi Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Warninie oraz uczniami klasy VI Szkoły Podstawowej im. Kpt. Wł. Wysockiego w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon "Jesteśmy po to, by być razem"

Dzięki uprzejmości Pani Agnieszki Szeląg gościmy w ramach Małego Festiwalu Integracja Ty i Ja pokonkursową wystawę prac pn. Jesteśmy po to, by być razem zorganizowaną przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Warninie oraz Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Koszalinie.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia tych niesamowitych prac wykonanych przez niepełnosprawne dzieci wraz z opiekunami.

 

 

 

PostHeaderIcon Mały Festiwal Ty i Ja 2015

We wtorek - 8 września 2015 r. rozpoczęliśmy serię spotkań z naszymi czytelnikami z okazji corocznego włączenia się w prowadzenie Małego Festiwalu Ty i Ja w ramach 12. Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wakacyjny czas z dobrą książką...

Bardzo szybko upłynął nam kolejny tydzień wakacyjnych spotkań w bibliotece. Bawiliśmy się na różne sposoby, co zapewniło nam eliminację nudy i przysporzyło wiele radości i satysfakcji.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wakacji z biblioteką ciąg dalszy!!!

Drugi tydzień wakacji z biblioteką za nami. W tym tygodniu pracowaliśmy z wierszami tj. : Motyle, Abecadło w rymy wpadło Wandy Chotomskiej; Basen, Potwór ekologiczny Natalii Usenko; Biedronka Marii Kownackiej.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon W drodze po wakacyjne przygody z Wierszykolandią!!!

Pierwszy tydzień wakacji z biblioteką za nami. Na naszych milusińskich czytelników czekało wiele atrakcji. Przygodę rozpoczęliśmy od stworzenia regulaminu Wakacji w bibliotece, pod którym każdy z uczestników podpisał się pieczątką - kciukiem.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wakacje z biblioteką 2015

 

 

 

PostHeaderIcon "Cudze chwalicie, swego nie znacie..." czyli I integracyjny rajd pieszy Dzieci i Młodzieży okolicami Gminy Biesiekierz

W poniedziałek - 15 czerwca, odbył się pierwszy integracyjny rajd pieszy Dzieci i Młodzieży zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz oraz Zespół ds. Promocji Gimnazjum w Biesiekierzu. W rajdzie wzięli udział uczniowie klas VI ze Szkół Podstawowych ze Świemina, Biesiekierza i Starych Bielic oraz uczniowie gimnazjum z klas IA, IIA, IIIB, IIIC.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Zjawiska fizyczne i reakcje chemiczne

W dniu 11 czerwca odbyło się w naszej bibliotece rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Przyrodniczego dla klas VI pn. Zjawiska fizyczne i reakcje chemiczne.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Tajemnice bocianiej stołówki

Dzisiaj - 3 czerwca gościliśmy w naszej bibliotece uczniów klas I wraz z nauczycielkami Jolantą Kostecką i Magdaleną Sową ze Szkoły Podstawowej w Parnowie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ratownicy WOPR

W dniu dzisiejszym na zaproszenie Gimnazjum im. Wybitnych Polaków odwiedzili nas ratownicy WOPR, którzy organizują pomoc w ratowaniu osób, które uległy wypadkowi lub narażone są na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia na wodach.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Dzień Dziecka z Biblioteką

W piątek - 29 maja odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka zorganizowana przez Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz przy współpracy Świetlicy Wiejskiej i Sołectwa w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Powiatowe Święto czytelnika Dziecięcego Koszalińska Biblioteka Publiczna - 26 maja 2015 r.

W dniu 26 maja najmłodsi czytelnicy bibliotek z powiatu koszalińskiego uczestniczyli w Powiatowym Święcie Czytelnika Dziecięcego.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Rodzinna Majówka

W sobotę - 23 maja wzięliśmy udział w Rodzinnej Majówce współorganizowanej razem z Gimnazjum w Biesiekierzu oraz stowarzyszeniami i organizacjami z terenu naszej gminy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon 47. Turniej Recytatorski "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne"

19 i 20 maja odbyły się w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego pn. Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne dzieci z gmin powiatu koszalińskiego oraz miasta Koszalin.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 16