PostHeaderIcon Tydzień z bohaterami bajek :-)

Pierwszy tydzień wakacji za nami, a my nie zwalniamy tempa. Od poniedziałku gościliśmy w naszej bibliotece niezwykłe postacie.

Odwiedziła nas Pippi Pończoszanka, Nemo, Koziołek Matołek, Bob Budowniczy oraz Kubuś Puchatek razem z przyjaciółmi ze Stumilowego Lasu. Wspólnie spędzaliśmy czas na fantastycznej zabawie. Codziennie głośno czytaliśmy wybrane książki, rozwiązywaliśmy krzyżówki i quizy. Mogliśmy również pokazać nasze talenty wykonując liczne prace plastyczne. Poznaliśmy przeróżne techniki i dzięki temu, na ścianach naszej biblioteki możemy podziwiać prawdziwe dzieła sztuki. Nie zabrakło również gier i zabaw na świeżym powietrzu. Od poniedziałku 11 lipca rozpoczynamy kolejną podróż. Wspólnie nauczymy się czym jest ekologia, zagłębimy się w niezwykły świat przyrody oraz poznamy zwierzęta i rośliny Polski.

Serdecznie zapraszamy!