Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Spotkania z książką - przedszkole Elf2/żłobek Elfik.

28 lutego odbyły się kolejne Spotkania z książką zorganizowane przez Filię Biblioteczną w Starych Bielicach.

Najmłodsze Elfiki poznawały i utrwalały kolejne słowa z Puciem. Maluszki bardzo pięknie pracowały i zadziwiały mnie swoją wiedzą. Brawo Elfiki!!! Starsze Elfy z żubrem Pompikiem i jego rodziną wypatrywały pierwszych oznak wiosny. Okazało się, że wiosna już przybyła dawno do nas bo ...są przebiśniegi, powietrze ma inny zapach, zrobiło się cieplej.... Nieodłącznym elementem spotkań jest przeglądanie i wypożyczanie książek. Zachęcam wszystkich Rodziców do odwiedzin biblioteki w celu zapisania dzieci. Dużo Elfów i Elfików posiada własną kartę biblioteczną ale jest jeszcze spora część, która tej karty nie posiada a bardzo by chciała. Zapraszam :)

st. bibliotekarz Maja Rosowska