Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon XVI Powiatowa Dziecięca Sesja Naukowa

2 kwietnia w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyła się XVI powiatowa dziecięca sesja naukowa zatytułowana "Wandalia Chotomistyczne, czyli o Wandzie Chotomskiej".

Wykładowcami były m.in. prof. Poszukiwań biograficznych Aleksandra Zwolak, i prof. Teatru dziecięcego Maja Zaorska - czytelniczki Filii Bibliotecznej w Starych Bielicach i uczennice kl. VB ze Szkoły Podstawowej w Starych Bielicach. Po sesji odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym "Ilustrujemy utwory Wandy Chotomskiej". Nagrodzonymi zostali - Oliwia Kozłowska, Franciszek Lewandowski, Lena Żelazna, uczniowie kl. II ze Szkoły Podstawowej w Starych Bielicach oraz Maja Ryfun ze Szkoły Podstawowej w Świeminie. Serdecznie wszystkim gratuluję.

st. bibliotekarz Maja Rosowska