PostHeaderIcon Seniorzy w bibliotece

W poniedziałek, 15 kwietnia odbyło się w naszej bibliotece spotkanie z Paniami z Klubu Seniora - Aktywny Senior.

Nasi goście wzięli udział w warsztatach przygotowanych i przeprowadzonych przez panią Monikę Nowakowską-Ryk. Przewodnim tematem spotkania była nauka mówienia "NIE". Nasi słuchacze dowiedzieli się jak wyznaczyć własne granice i zacząć dawać sobie prawo do odmawiania, a także zrozumieli jak ważna jest umiejętność wyrażania siebie w otwarty sposób, zarówno swoich oczekiwań, jak i niezgody na określone zachowania. Serdecznie dziękujemy pani Monice za bardzo ciekawe i pouczające zajęcia. Dzisiejsze spotkanie było również fantastyczną okazją do złożenia życzeń z okazji Świąt Wielkanocnych. Zdrowych, szczęśliwych i radosnych Świąt życzyli Paniom Zastępca Wójta pan Tomasz Hołowaty, Dyrektor OPS pan Mariusz Sydoruk, Dyrektor naszej biblioteki pani Agnieszka Hryniewicz oraz pan Przemysław Jurewicz – nowo wybrany Sołtys Sołectwa Biesiekierz. Pan Przemek dodatkowo obdarował zebranych miodem prosto z Puszczy Noteckiej. Drugą część naszych dzisiejszych warsztatów poprowadziła pani Renia Łowiecka, która wspólnie z Paniami malowała pisanki woskiem. Zajęcie to sprawiło zebranym wiele radości. Serdecznie dziękujemy panu Tomkowi i panu Mariuszowi za ufundowanie jaj.