PostHeaderIcon Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego

W dniu 30 maja w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyło się Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego. Uroczystość ta organizowana jest od 2002 roku, aby uhonorować najaktywniejszych młodych czytelników bibliotek z terenu powiatu koszalińskiego.

Gminę Biesiekierz oraz naszą bibliotekę reprezentowało sześcioro czytelników: Maja Kowalczyk, Mateusz Klekociuk, Gabriela Bojko, Wiktoria Kuklińska, Jaś Berwingis oraz Wiktor Schröder. Podczas uroczystego spotkania wszystkie wyróżnione dzieci otrzymały piękne książki z dyplomami. Dodatkową niespodzianką było zaproszenie do Bałtyckiego Teatru Dramatycznego na spektakl "Strażniczka Magicznego Lasu". Nasi młodzi czytelnicy powrócili z uroczystości radośni, dumni i bardzo zadowoleni.

Serdecznie im gratulujemy!