PostHeaderIcon O finansach w bibliotece 2019

W dniu 10 października spotkaliśmy się po raz drugi w ramach realizacji naszej 2 edycji projektu skierowanego do seniorów O finansach w bibliotece.

Jest on realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Narodowy Bank Polski. Na dzisiejszym spotkaniu nasi kursanci zrealizowali Moduł: "Zakupy przez Internet. Jak kupować, nie wychodząc z domu?". Nasze działania w ramach projektu oparte są na modelu uczenia się przez doświadczenie, czyli na Cyklu Kolba. Uczestnicy naszych spotkań nie mają czasu na nudę, a wręcz przeciwnie ciekawe i urozmaicone zajęcia pozwalają na miłe i efektywne przyswajanie wiedzy. Po zrealizowanym module należało rozwiązać test końcowy, z którym wszyscy poradzili sobie perfekcyjnie. Z wielką niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie realizujące kolejny moduł.