PostHeaderIcon Cudaczki ziemniaczki 3

W poniedziałek - 14 października odbyło się w naszej bibliotece rozstrzygnięcie konkursów: Cudaczki ziemniaczki 3 oraz Strofy o ziemniaku 3.

Zostały ona zorganizowane podczas trwającego w naszej placówce Tygodnia z ziemniakiem. Do naszej biblioteki przybyli dziś twórcy niezwykle pięknych, pomysłowych i zabawnych Cudaczków Ziemniaczków oraz młodzi poeci. Gości przywitał zastępca wójta pan Tomasz Hołowaty wraz z dyrektor naszej biblioteki panią Agnieszką Hryniewicz. Uroczystemu wręczeniu nagród towarzyszyło dużo radości i dobrej zabawy. Dzieci były bardzo dumne z otrzymanych nagród i licznych pochwał. Podobne uczucia towarzyszyły naszym dorosłym gościom podczas odbierania przygotowanych specjalnie dla nich upominków. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom konkursów! Nasi gości mogli także obejrzeć przygotowaną przez firmę EUROPLANT wystawę odmian ziemniaków oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat tej niezwykłej bulwy. Po wręczeniu nagród nadszedł czas na wspólną twórczą zabawę.

Serdecznie dziękujemy firmie EUROPLANT za współpracę oraz upominki dla uczestników konkursów.

Do zobaczenia za rok.