PostHeaderIcon Bibliotekarze w Misiowie :-)

W czwartek, 28 listopada gościliśmy w naszej placówce bibliotekarzy z Biblioteki Publicznej Gminy Mielno oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Będzinie.

Nasi goście mieli okazję zapoznać się z przygotowanymi przez nas zajęciami w ramach obchodów "Tygodnia z Misiem". Była to fantastyczna okazja do wymiany doświadczeń, pomysłów oraz dyskusji o książce. Nie zabrakło również rozmów na temat realizowalnych w bibliotekach projektów oraz sposobów pozyskiwania środków zewnętrznych. Podczas spotkania podzieliłyśmy się wrażeniami oraz informacjami o naszym ostatnio realizowanym projekcie "O Finansach w bibliotece". Zachęciłyśmy Panie do wzięcia udziału w kolejnych edycjach tego projektu.

Serdecznie dziękujemy Pani Danucie Sawickiej oraz Pani Danucie Maciejewskiej - dyrektorom zaprzyjaźnionych bibliotek oraz bibliotekarzom za miłe spotkanie oraz wymianę doświadczeń.