PostHeaderIcon Koło

W dniu 11 grudnia 2020 r. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Warninie zamienił się w Galerię Sztuki "KOŁO". To właśnie w tym dniu nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego "KOŁO", którego autorem był Przemysław Szymczak uczeń szkoły przysposabiającej do pracy.

Konkurs został zrealizowany we współpracy z naszą Biblioteką. Uczestnicy wykonali bardzo ciekawe prace z zastosowaniem różnych technik plastycznych. Wykazali się pomysłowością. Okazuje się, że KOŁO jest doskonałą inspiracją do tworzenia; spontanicznego malowania, komponowania o czym doskonale wie pomysłodawca Konkursu Przemek, dla którego kształt koła jest podstawą w jego twórczym działaniu.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY. Dziękujemy serdecznie Pani Agnieszce Szeląg za wspaniałą współpracę i czynne uczestnictwo w życiu naszej biblioteki.