Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Nowości w Filii Bibliotecznej w Starych Bielicach

W Filii Bibliotecznej w Starych Bielicach pojawił się szereg nowych książek dla dzieci i dorosłych.

Zakup w ramach Umowy Nr Z-I.07210.2458.2021 z dnia 14.10.2021 r. dotyczącej dofinansowania zadania w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0" Priorytet 1 Poprawa oferty bibliotek publicznych Kierunek Interwencji 1.1 Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z budżetu państwa. Zrealizowano ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

"Płatne ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025". Serdecznie zachęcam do wypożyczania.