PostHeaderIcon Konferencja bibliotekarzy Powiatu koszalińskiego

W środę, 16 lutego w naszej bibliotece odbyła się powiatowa konferencja "Analiza wyników bibliotek publicznych powiatu koszalińskiego w 2021r".

Spotkanie zostało zorganizowane przez dyrektora Koszalińskiej Biblioteki Publicznej, pana Dariusza Pawlikowskiego oraz panią Agnieszkę Hryniewicz - dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Biesiekierz. W spotkaniu udział wzięli dyrektorzy oraz pracownicy bibliotek z powiatu koszalińskiego oraz zaproszeni goście - Wójt Gminy Biesiekierz, pan Andrzej Leśniewicz oraz Przewodnicząca Rady Gminy Biesiekierz, pani Anna Bejnarowicz. Wyniki pracy bibliotek powiatowych opracowała i przedstawiła zgromadzonym Pani Małgorzata Zychowicz- instruktor biblioteczny , wieloletni pracownik Koszalińskiej Biblioteki Publicznej. Konferencję uświetnił wspaniały występ dyrektor oraz pracowników Przedszkola Gminnego w Parnowie.

Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za owocne spotkanie i z niecierpliwością czekamy na kolejne.