PostHeaderIcon "Sieć na kulturę"

Za nami pierwszy cykl zajęć w ramach projektu "Sieć na kulturę" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej").

Głównym celem projektów Sieć na kulturę jest odniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury poprzez organizację szkoleń oraz dostęp do materiałów edukacyjnych, rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-18 poprzez prowadzenia atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć oraz wyposażenie placówek w sprzęt komputerowy. Przed nami kolejne zajęcia do dwóch grup młodzieży z terenu naszej gminy.