PostHeaderIcon Spotkanie z Violettą Ozimkowski oraz Krzysztofem Daukszewiczem.

W czwartek, 31 marca podczas wyjazdu do Teatru "Dialog" w Koszalinie mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Krzysztofem Daukszewiczem oraz jego żoną Violettą Ozimkowski.

Spotkanie poświęcone twórczości pisarskiej znamienitych gości zostało uświetnione występem muzycznym pana Krzysztofa. "Happy duo" czyli autorskie piosenki satyryka oraz promocja książek Pani Violetty pt. "W coś trzeba nie wierzyć" (o Marii Czubaszek) i "Nareszcie w Dudapeszcie" sprawiły, że był to niezapomniany, pełen śmiechu i radości wieczór. Po zakończeniu spotkania Państwo Daukszewicz rozdawali autografy oraz bardzo chętnie wdawali się w pogawędkę z publicznością. Nie mogło zabraknąć oczywiście pamiątkowych zdjęć oraz wyjątkowej dedykacji dla czytelników naszej biblioteki.