PostHeaderIcon Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci.

Tegoroczne obchody tego wyjątkowego święta uczciliśmy wspólnie z Przedszkolem Gminnym w Parnowie.

Nasi mali czytelnicy mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć przedstawienie teatralne w wykonaniu cioć z przedszkola oraz biblioteki pt. "Calineczka". Była to wspaniała okazja do przybliżenia sylwetki Hansa Christiana Andersena oraz jego niezwykłej twórczości. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci małych widzów. Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Kolanowskiej – dyrektor przedszkola oraz wszystkim ciociom za wspólną zabawę oraz pomoc w propagowaniu czytelnictwa wśród przedszkolaków.

Przedstawienie "Calineczka" H. Ch. Andersena - Przedszkole Gminne w Parnowie - link do filmu na YouTube