Strona główna Filie Świemino Aktualności

PostHeaderIcon Podróże małe i duże po dziecięcej literaturze

W środę, 12 kwietnia odbył się cykl spotkań "Podróże małe i duże po dziecięcej literaturze."

Tym razem dzieci uczęszczające do Oddziału Przedszkolnego w Świeminie, wzięły udział w lekcji bibliotecznej pt: "Jak wytłumaczyć dziecku, co to jest szacunek?"- Im wcześniej dziecko pojmie jego sens, tym szybciej udoskonali zachowania społeczne, pogłębi empatię, umocni relacje międzyludzkie i będzie wiedziało, jak samo powinno być traktowane przez otoczenie. Nasi mali czytelnicy poradzili sobie doskonale z zagadnieniami związanymi ze słowem "SZACUNEK", które przygotowała dla nich pani bibliotekarka. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć i poznać wiele popularnych pozycji książkowych, które w swoim księgozbiorze posiada biblioteka.

Do miłego poczytania.