PostHeaderIcon Gminny przegląd recytatorski dla przedszkolaków „Julian Tuwim Wierszem”.

W czwartek, 20 kwietnia w naszej bibliotece miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Corocznym zwyczajem odbył się gminny przegląd recytatorski dla dzieci w wieku przedszkolnym.

W tym roku uczestnicy prezentowali poezję Juliana Tuwima. W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy Biesiekierz. Poziom tegorocznego konkursu był bardzo wyrównany. Spośród 34 uczestników i uczestniczek jury w składzie: Pani Agnieszka Szeląg, Pani Irena Barczuk oraz Pani Agnieszka Ławrynowicz, wybrało troje laureatów , którzy 10 maja będą reprezentowali gminę na szczeblu powiatowym. Są to: Kinga Kaczmarek, Tomasz Ryfun oraz Tiana Biegańska.

Gratulujemy wszystkim recytatorom wspaniałych występów i liczymy na udział w przyszłorocznej edycji przeglądu. Naszym trzem laureatom życzymy powodzenia w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej.