PostHeaderIcon KAWIARENKA OBYWATELSKA

W dniu 16 listopada odbyło się w naszej bibliotece spotkanie pn. Kawiarenka Obywatelska, które zostało zrealizowane w ramach projektu pt. Zachodniopomorskie Centrum Praw Kobiet współfinansowanego ze środków Województwa Zachodniopomorskiego.

Nasza gościni Pani Dorota Chałat – prezeska Stowarzyszenia Era Kobiet poruszyła z zebranymi temat praw człowieka w kontekście tolerancji. Nie zabrakło również informacji dotyczących tego, gdzie szukać wsparcia, pomocy, jakie instytucje powinny stać na straży naszych praw. Każdy z uczestników otrzymał egzemplarz Konstytucji, ulotki dotyczące praw pacjenta, ochrony praw kobiet . Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie za niezwykłe spotkanie, a naszym gościom za aktywne uczestnictwo i wskazanie kolejnych tematów do rozmów podczas kolejnych spotkań.