PostHeaderIcon Zajęcia dla przedszkolaków - Dzień Dinozaura w Przedszkolu Gminnym w Parnowie.

W poniedziałek – 26 lutego odbyły się zajęcia skierowane do dzieci z Przedszkola Gminnego w Parnowie.

Nasza biblioteka przygotowała zajęcia z okazji Dnia Dinozaura. Nasze zaproszenie przyjął również Mateusz Klekociuk, który wygłosił wykład na temat budowy i ciekawostek z życia dinozaurów. Przedstawił on przygotowaną przez siebie prezentację na temat tych prehistorycznych zwierząt. Całemu spotkaniu towarzyszyły zaprzyjaźnione z biblioteką dwa dinozaury. Podczas spotkania zostały przeprowadzone gry i zabawy oraz nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pn.: "Mój dinozaur". Było to niezwykle ciekawe i miłe spotkanie.