PostHeaderIcon Gminny Turniej Recytatorski "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne" 2024

W piątek, 26 kwietnia w Bibliotece Publicznej Gminy Biesiekierz komisja w składzie: Przewodniczący – Pan Mariusz Sydoruk, członkowie jury: Pani Małgorzata Jabłońska-Bauer oraz Pani Renata Łowiecka wyłoniła sześciu laureatów Gminnego Turnieju Recytatorskiego "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne" 2024.

Do przeglądu na szczeblu powiatowym zakwalifikowali się :

I miejsce – Amelia Stankiewicz ze Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starych Bielicach.
I miejsce - Gabriel Łoński ze Szkoły Podstawowej im. Ignacego Łukasiewicza w Biesiekierzu.
II miejsce - Laura Muszytowska ze Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starych Bielicach.
II miejsce - Tomasz Ryfun ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Świeminie.
III miejsce - Wiktoria Zwolak ze Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starych Bielicach.
III miejsce - Ksawery Wojtczak ze Szkoły Podstawowej im. Ignacego Łukasiewicza w Biesiekierzu.

Finał turnieju odbędzie się w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej w Koszalinie dla recytatorów z kategorii Ptaszęta w dniu 20 maja 2024 r. od godziny 10.00; dla recytatorów z kategorii Ptaszki w dniu 21 maja 2024 r. od godziny 10.00.

Naszym reprezentantom życzymy powodzenia!!!