PostHeaderIcon MAMA, TATA, SIOSTRA, BRAT TO MÓJ MAŁY ŚWIAT

W dniu 09 lipca rozpoczęliśmy kolejne wakacje z biblioteką. Pierwszy tydzień odbył się pod hasłem Mama, tata, siostra i brat to mój mały świat. Pierwsze zajęcia pod nazwą Rodzina jest najważniejsza zgromadziła dużą liczbę uczestników.

Jak nakazuje tradycja, ustaliliśmy wspólnie regulamin zajęć wakacyjnych, po czym przeszliśmy do wspólnej zabawy. W czasie zajęć dzieci wykonały prace plastyczne Moja rodzina oraz chętnie uczestniczyły w pogadance na temat swoich rodzin. W drugim dniu zajęć pojechaliśmy do Bajkolandu w Nowych Bielicach. Wyjazd ten został organizowany przez Spółdzielnię Socjalną Kręgiel. Na miejscu na dzieci czekała moc atrakcji- zabawy, gry i konkurencje. W kolejnych dniach tworzyłyśmy m. in. rodzinne fotografie lub rodzinny statek kosmiczny. Nie zabrakło także wygibasów na placu zabaw, gry w piłkę nożną lub zbijaka oraz wspólnych zabaw w kole. W wakacyjny czas nie zapominamy również o książce. Podczas całego tygodnia we wspólnych zabawach towarzyszyła nam książkowa Rodzina Bzików.

O tym co jeszcze wydarzy się w naszej bibliotece możecie przekonać się sami, uczestnicząc w naszych zajęciach. Oj, będzie się działo!

Michalina Jędraszko