PostHeaderIcon Spotkania Bożonarodzeniowe w Bibliotece

W dniach od 17 do 19 grudnia 2012 r. nasza biblioteka gościła dzieci z klas 0-III Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu na Spotkaniach Bożonarodzeniowych. Tydzień poprzedzający Święta Bożego Narodzenia jest ostatnim dzwonkiem do wykonania pięknych ozdób i kartek.

Na ten czas nasza biblioteka stała się warsztatem pracy dla uczniów z Parnowa. W trakcie lekcji, dzieci samodzielnie wykonały piękne bombki, choinkowe łańcuchy, pocztówki i wiele rozmaitych ozdób. Nie zabrakło również słodkiej niespodzianki w postaci pierniczków, które dzieci następnie samodzielnie udekorowały. Aby poczuć magię zbliżającego się Bożego Narodzenia, dzieci wysłuchały bajek i opowiadań o aniołach oraz chętnie wyśpiewały najpiękniejsze świąteczne piosenki. W blasku zimnych ogni, przy dźwiękach pięknej muzyki wszystkim uczestnikom zajęć udzieliła się radosna atmosfera.