PostHeaderIcon Magiczne Ferie z Bolkiem i Lolkiem

Ferie zimowe z biblioteką na stałe wpisały się w tradycję placówki. Tegoroczne zimowe wakacje to jak zawsze czas wyśmienitej zabawy, a przy tym również wytężonej pracy. O nudzie nie ma nawet mowy!

W tym roku ferie zostały zorganizowane wspólnie ze świetlicą w Biesiekierzu. Pierwszy tydzień zajęć niemal za nami. Podczas kilkugodzinnych spotkań, dzieci poznały nowe techniki plastyczne i wykonały szereg ciekawych prac o różnym stopniu trudności. Niektóre wymagały od naszych milusińskich nieco więcej zaangażowania. I tak dzieci w trakcie zajęć wykonały przepiękny plakat z pejzażem zimy, kolejno miasto nocą, bałwanki z waty czy ślimaki z płyt CD. Oprócz tego czas wypełniały nam wspólne zabawy przy muzyce, bez których trudno wyobrazić sobie wesołe ferie. Oczywiście najważniejszym elementem spotkań jest dobra książka. Pierwszy tydzień upływa nam w towarzystwie Bolka i Lolka i ich zabawnych przygód. W kolejnym tygodniu Magicznych Ferii, poznamy od podszewki magię teatru. Nie zabraknie wielu wspaniałych wrażeń i atrakcji. Na wszystkie dzieci czekamy z otwartymi ramionami i wspaniałą lekturą.

Kasia Janik i Michalina Jędraszko