PostHeaderIcon Magicznych Ferii z Biblioteka ciąg dalszy

Ferie z Biblioteką nieubłaganie powoli dobiegają końca. Tym bardziej musimy wykorzystać pozostały nam czas na dobrą zabawę i ciekawe atrakcje.

W trakcie drugiego tygodnia zajęć dzieci wykonały szereg prac plastycznych, chętnie uczestniczyły również w zabawach muzycznych jak i również oddały się ciekawym lekturom. Szczególnym powodzeniem cieszyły się książeczki z lektorem oraz książeczki wydające odgłosy. Jak dotąd podczas ferii udało nam się zorganizować wyjazd do Kina Kryterium na bajkę Merida Waleczna, opowiadającą o perypetiach rudowłosej księżniczki, która nie chciała wyjść za mąż. Bajka cieszyła się ogromnym powodzeniem, czego dowodem były uronione łezki wzruszenia naszych milusińskich. Przed nami również żywa lekcja teatralna. W czwartek tj. 07 lutego 2013r naszą placówkę odwiedzi teatr, aby zaprezentować inscenizacje dla dzieci oraz przeprowadzić warsztaty tematyczne. Czekamy na wszystkie chętne dzieci i zapraszamy do wspólnej zabawy.

Michalina Jędraszko i Kasia Janik