PostHeaderIcon Happy Days w Bibliotece.

W dniu 28 lutego miałyśmy przyjemność gościć w naszej bibliotece dzieci z Przedszkola Happy Days w Starych Bielicach. Była to pierwsza i bardzo udana wizyta przedszkolaków w naszej placówce.

Na naszych milusińskich czekało sporo niespodzianek. W trakcie spotkania maluchy chętnie uczestniczyły w zabawach muzycznych i pogadankach, lepiły zwierzęta z masy solnej oraz wsłuchiwały się w czytane przez bibliotekarki bajki i wiersze. Spotkanie było również doskonałą okazją do zapoznania dzieci z naszą biblioteką oraz ciekawym i licznym księgozbiorem dla najmłodszych. Zajęcia upłynęły nam w radosnej i przyjemnej atmosferze, stąd nie możemy się już doczekać kolejnych odwiedzin przedszkolaków w naszej bibliotece.