Strona główna Filie Świemino

PostHeaderIcon Tydzień z grami XXL w Świeminie

Za nami kolejny tydzień wakacyjnych zajęć. Tym razem zaproponowałyśmy naszym dzieciakom różnego rodzaju gry w wersji XXL.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Bezpieczne wakacje bez nałogów w Świeminie

21 lipca dzieci ze świetlic wiejskich z Warnina, Kraśnika i Świemina spotkały się na wspólnej zabawie integracyjnej zorganizowanej w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania problemów Alkoholowych w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Stonoga goni Słonia Trąbalskiego-II tydzień zajęć wakacyjnych w Świeminie

Za nami drugi tydzień zajęć wakacyjnych zorganizowanych przez Filię Biblioteczną i Punkt sportowo-rekreacyjny dla młodych mieszkańców Świemina.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Podróż do krainy dinozaurów-zajęcia wakacyjne w Świeminie

Za nami pierwszy tydzień zajęć wakacyjnych zorganizowanych przez Filię Biblioteczną i Punkt sportowo-rekreacyjny dla młodych mieszkańców Świemina.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Dzień Dziecka-Filia w Świeminie

1 czerwca w Świeminie odbyła się zabawa z okazji Dnia Dziecka. W ten szczególny dzień organizatorzy czyli Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego, Sołectwo i Punkt Sportowo- Rekreacyjny w Świeminie przygotowali wiele ciekawych i interesujących atrakcji.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Konkurs "Mały Polak" - Filia w Świeminie

23 maja w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Świeminie odbyła się VI edycja Międzyszkolnego Konkurs wiedzy o Polsce pt.: Mały Polak. W konkursie wzięły udział reprezentacje klas I-III szkół z Biesiekierza, Starych Bielic, Konikowa i Świemina.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Sztuczki ze sztuką-Filia w Świeminie

Za nami kolejne warsztaty na, których rozwijaliśmy swoje zdolności plastyczno-artystyczne.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Warsztaty wielkanocne w Świeminie

Ważnym elementem przygotowań do Świąt Wielkanocnych jest wykonywanie ozdób świątecznych. Dorośli i młodzi mieszkańcy Świemina i nie tylko spotkali się 7 i 11 kwietnia na przedświątecznych warsztatach rękodzieła.

Czytaj dalej .....

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 13